Ana sayfa Donanım Pentax Optip H90

Pentax Optip H90

0

En trendy fotoğraf makinesi!

Fonksiyonel güzelliğin arayışından türetilmiş saf tasarıma sahip Optio H90,  sportif, basit, son derece fonksiyonel tasarımlı, kolay kullanım için düz hatlı ve verimli bir şekilde pozisyonlandırılmış kolay basılabilen yuvarlak kontrol tuşlara sahip.12.1 megapiksel sensor ile yüksek performanslı PENTAX zoom lensi bir araya getirerek, Optio H90 yüksek kaliteli imajları keskin detaylar ve güvenilir renkler ile veriyor. Optio H90 arazi ve sınırlı alanda grup çekimlerinizde kullanmanızı mümkün kılan ve 35 mm formatında 28-140 mm”ye eşdeğer geniş açılı 5x optik zoom lens sunuyor. Yüksek çözünürlüklü 2.7” LCD ekran sadece çekilen resimleri göstermek için değil, aynı zamanda kamera ayarlarını yapmak için de sınırsız kolaylık sunuyor.

Pentax Optip H90

Optio H90 saniyede 30 kare ile 16:9 HD-TV oranlı (720p) mükemmel video klipler çekiyor. Bu mod çeşitli düzeltme fonksiyonları sunar: Sabit imajlar video kliplerden alınabiliyor ve başlık imajlar video klipin başına veya sonuna eklenebiliyorlar.

Optio H90 bünyesinde, nesnenin yüzünü otomatik olarak keskin odak ve optimum poz ile yakalayan Yüz Denetleme Fonksiyonu barındırıyor.  Kamerayı nesnenin yüzü kamera düz olarak döndüğünde ve gülümsediğinde deklanşörü otomatik olarak serbest bırakmasına göre programlayabilirsiniz.Optio H90 Eye-Fi Wireless hafıza kartları ile birlikte de çalışabiliyor. Bu Wi-Fi kartlar hiçbir kablo kullanmadan resimleri kameranızdan bilgisayarınıza otomatik olarak transfer etmenize yardımcı oluyorlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here