Ana sayfa Haber Penta, Dell’in Türkiye Distribütörü Oldu!

Penta, Dell’in Türkiye Distribütörü Oldu!

0

Amerikalı Dell”in Ticari ürünleri, Penta Bilgisayar güvencesiyle Türkiye”deki kullanıcılarla buluşuyor

Türkiye”de 20 yıldır en güvenilir bilişim teknolojileri dağıtıcı firmalarından olan Penta Bilgisayar, Dell”in Ticari ürünler distribütörü oldu. Gerçekleştirilen anlaşmayla Dell”in Ticari ürünler kategorisinde yer alan; Dell OptiPlex Masaüstü, Dell Latitude Dizüstü, Dell PowerEdge Sunucular, Dell Yedekleme ve Depolama Cihazları, Precision İş İstasyonları ve Monitörler bundan böyle Penta Bilgisayar güvencesiyle kullanıcılarıyla buluşacak.
Penta

Dell, ABD Teksas”ta kurulduğu 1984 yılından bu yana her dönem geliştirdiği yeni teknolojiler ve çözüm odaklı iş modelleriyle bilişim sektörünün en önemli oyuncularından birisi oldu. Son kullanıcıya sunduğu giriş seviyesi ürünlerinin başarısı kadar küçük orta boy ve büyük ölçekli işletmelere de sunucu sistemlerinden, yedekleme ve depolama ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunan firma, Türk kullanıcıları tarafından da en çok tercih edilen markalardan birisi olma özelliğini yıllardır koruyor.
 

Dell ile yapılan distribütörlük anlaşması ile ilgili olarak Penta Bilgisayar Sistemleri Tic. A.Ş. Pazarlama Direktörü Murat İsen, Penta Bilgisayar”ın titizlikle ürün portföyünü genişlettiğini ve bayilerine, müşterilerine sunabilmeleri için her zaman kaliteli ürünler sağladıklarını belirterek; “Dünya”nın bilişim sektöründeki en büyük oyuncularından Dell”in Türkiye”deki ticari ürünler distribütörü olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Penta Bilgisayar olarak bizler önce kalitesine ve müşterilerimize sağlayacağı faydalarına kendimiz inandığımız markalarla çalışmak isteriz. Bu anlamda da Dell, dünya çapında sektöre getirdiği yenilikler ve kaliteli ürün yelpazesiyle her zaman vazgeçilmez bir marka olmuştur. Dell ticari ürünler kategorisinin Penta Bilgisayar”ın 2011 yılı faaliyetlerinde önemli bir yer tutacağına inancımız tam” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here