Ana sayfa Mobil Pen tabletler Medyasoft ile Türkiye”de

Pen tabletler Medyasoft ile Türkiye”de

0

Wacom’un kalem tabletlerini Türkiye”ye getiren Medyasoft, Bamboo, Cintiq, Intous 4 ve PL ürünleriyle tasarımda yeni bir döneme imza atacak

Medyasoft, geliştirdiği ürünlerle grafik tasarımcılarının ve illüstratörlerin vazgeçilmezi olan Wacom”un Türkiye distribütörü oldu. Şık tasarımları, çoklu dokunma işlevselliğini ve kalem tablet teknolojisini tek bir cihazda birleştiren Wacom’un kalem tabletlerini Türkiye”ye getiren Medyasoft, Bamboo, Cintiq, Intous 4 ve PL ürünleriyle tasarımda yeni bir döneme imza atacak.

Adobe ve Autodesk yazılımlarıyla da tam uyumlu çalışan Wacom kalem tabletleriyle 7″den 70″e herkes, bilgisayarları başında resimden tasarıma tüm fonksiyonları daha etkin şekilde kullanabilecek. Kendine özgü yapısı ile elle yazılan notlardan çizimlere, resimden tasarıma, tebeşirden yağlı boyaya kadar kişinin yaratıcılığını pekiştiren, fikirlerin hayata geçmesine olanak tanıyan Wacom kalem tabletler, ihtiyaca göre özelleştirilebilen yapısıyla bilgisayar kullanımında da akıllı deneyimler sunacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here