Ana sayfa İnternet Pebble Smart Watch

Pebble Smart Watch

0

Bırakın cep telefonunuz cebinizde kalsın!
 

İlk gördüğümüz günden beri, videosu internet dünyasınafenomen gibi düşmüş bu saat artık internet üzerinden ön satışa sunuldu.Pebble Smart Watch hızla gelişen teknoloji dünyası ile akıllı aygıtların ne kadar daha küçülüp, hayatımızı ne ölçüde kolaylaştırabileceğinin en büyük örneğidir. Her taraf kablosuz oyuncaklarımız diye tabir edebileceğimiz akıllı telefonlarımız ile dolup taşarken bu modaya yakın zamanda akıllı saatlerinde ekleneceğinin ipuçları bizlere gösterilmekte.Pebble Smart Watch”ın ilginç bir hikayesi var. Cihazın yaratıcları bir internet projesinde, cihazı gerçek hayata geçirip üretimini yapabilmek için hazırladıkları yaratıcı video ile cihazı çok başarılı bir şekilde site bağışcılarının beğenisine sundular.
 

 
Bağış toplanmaya başlandığında cihazı üretmek için gerekli miktar 100.000$”ı çok kısa bir süre içerisinde elde ettiler ve sadece bununla kalmadılar. Bu proje siteye bağış yapan kişiler tarafından o kadar çok beğenilmiş olmalıki, gerekli bağış miktarından sonra bile Akıllı Saat üreticilerine 10.000.000$”ın üzerinde uçuk bir bağış yaparak, bu ürünü ne kadarçok sevdiklerini göstermiş oldular.

 

Akıllı telefonlarımız gelişmiş donanım özelliklerini barındıran kusursuz cihazlar. Ancak, her türlü durumda kullanmamız için bizlere yeterli kolaylığı sağlıyorlarmı ? Cevabı hayır .Koşu yapanlar, bisiklete binenler, spor solanlarında çalışanların bu saate gerçekten ne derece ihtiyacı olduğunu tahmin edebiliyoruz.
 

 
Şimdi sizlerekullanışlı ve akıllı saatin yeteneklerinden bahsedelim. Eğerki arayan kişi sizin için önemli değilse, gelen aramaları görmek için çantanızı karıştırmanıza gerek yok. Arayanın kim olduğunu Pebble Smart Watch”ınızın ekranında görebilirsiniz. Gelen elektronik postalarınızı, kısa mesajlarınızı , iMessage”larınızı (sadece iOS) takvim uyarılarınızı , facebook ve twitter mesajlarınızı hava durumu uyarılarına kadar çoğu şeyi sadece akıllı saatinizin ekranına bakarak görebileceksiniz. 7 gün ve üstünde pil ömrü bulunan saat suya dayanaklı. Pebble Smart Watch Bluetooth ile bağlantı kuran bir teknolojiye sahip olduğu için telefon pilini günde %5-10 oranında daha hızlı tüketeceğinin bilgisini sizlere verelim.Pebble Smart Watch şuan için iPhone 3GS, 4, 4S, 5 veya iPod Touch iOS 5 ve iOS 6 ile Android 4.0 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlarla kusursuz çalışıyor.Blackberry ve Windows işletim sistemine sahip telefonlar ile şuan için çalışmadığını hatırlatalım.150$”lık fiyatı ve 3 ayrı renk seçeneği ile satışa sunulan Pebble Smart Watch analog ve digital saat gibi çeşitli ekran temaları ve uygulamalarıyla birlikte gittiğiniz yere göre size ayak uydurmasınıda biliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here