Ana sayfa Haber PC”ye ihtiyaç duymayan projeksiyon!

PC”ye ihtiyaç duymayan projeksiyon!

0

 

Görüntüleme teknolojisi ve monitör üzerine dünya markası ViewSonic, Advanced Connect teknolojisiyle ViewSync projeksiyon cihazlarında USB bellekten veya harici diskten direkt olarak kolay tak çalıştır özelliği ile bilgisayardan bağımsız sunum yapma ayrılacağı sağlıyor. 

ViewSync projeksiyon, USB bellek üzerinde veya uygulamalar yardımıyla mobil cihazlarınızı kullanarak sunum imkân tanıyor.

ViewSonic Advance Connect Teknolojisi“ne sahip projeksiyon cihazları sadece bilgisayardan değil iş hayatında da oldukça yaygın şekilde kullanılan iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarla da vPresenter uygulaması sayesinde sunum yapabiliyorsunuz.

ViewSonic projeksiyon cihazları, mobil uygulamalar yardımı ile kullanıcılara akıllı telefon ve tabletlerinden yaptıkları sunumlar üzerinde anlık olarak çizim yapabilme, üzerine not ekleme ve yapılan değişiklikleri kaydedebilme imkanı da sunuyor.

 

Sunumunuzu kolaylaştıracak çözümleri nasıl bulursunuz?

Presenter Live Cam uygulaması ile iOS veya Android destekli mobil cihazların kameraları üzerinden sunum esnasında canlı olarak video yayını yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde toplantılarda anlatılamayacak detaylar video görüntüsü üzerinden büyük ekranda daha net gösterip tartışılabiliyor.

Tek ekranda 4 farklı görüntüyü yansıtma kolaylığını da sağlayan ViewSonic Advanced Connect Teknolojisi ile eş zamanlı olarak 4 farklı bilgisayardan sunum yapılabiliyor. Ayrıca sunumu ortak ağa bağlanarak farklı bir odadan veya uzaktan yapabilirsiniz.

Sunumlarını kablolu olarak bilgisayar üzerinden yapmak isteyen kullanıcılar içinse ViewsSonic“in Advanced Connect teknolojili projeksiyon cihazları ile birlikte WPD-100 kablosuz USB dongle artık ücretsiz geliyor.
 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here