Ana sayfa Haber PC’ler Nvidia ile boyut değiştiriyor

PC’ler Nvidia ile boyut değiştiriyor

0

Exa, Nvidia 3D Vision destekli masaüstü bilgisayarları, oyun meraklılarının beğenisine sundu.

Teknoloji alışverişinde Türkiye”nin lider markalardan biri olan Exa, özel olarak hazırladığı NVIDIA 3D Vision destekli masaüstü bilgisayarları, oyun meraklılarının beğenisine sundu. Exa, NVIDIA 3D Vision destekli tasarladığı oyun bilgisayarlarını; Home PC, Performans PC, Enthusiast PC ve Extreme PC olarak dört farklı modelde oluşturdu. Güçlü donanıma sahip olan bu modeller, yüksek kalitedeki görüntüsü ile gerçeklik hissi verirken, kullanıcıyı tamamen görüntünün derinliklerine çekiyor.
EXA 3D PC ile tam olarak neler yapabilirsiniz?

Stereoskopik 3D Oyunlar oynayabilirsiniz. örneğin NVIDIA, oyun geliştiricileri ile yakın bir işbirliği içinde çalışıyor ve bugün sektörün tek tam 3D PC çözümü olan NVIDIA 3D Vision teknolojisi ile çok güzel çalışan 425’den fazla oyun var.
 

3D fotoğraflar görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Fujifilm ve Sony gibi fotoğraf makinesi üreticileri, 3D fotoğraflar çekebilmeniz ve yeni 3D PC’de görüntüleyebilmeniz için piyasaya 3D fotoğraf makineleri sunuyorlar.

 

 

Web’i 3D olarak görüntüleyebilirsiniz. NVIDIA, internetten muhteşem görüntülü 3D canlı video yayını olanağı sağlamak için Adobe ve Microsoft ile çalışmalarını sürdürüyor. YouTube gibi sitelerde yayınlanabilecek 1.000’den fazla 3D video bulunmaktadır ve bu sayı hızla büyüyecektir. Ayrıca, Internet üzerinden canlı 3D olarak yayınlanan ilk büyük spor etkinliği olan Ustalar Golf Turnuvası, bu yeni 3D içerik gelişiminde çok büyük bir potansiyel olduğunu göstermektedir.
 

Blu-ray 3D filmler izleyebilirsiniz. Dünyanın önde gelen PC yazılım oyuncularını yetiştiren Cyberlink gibi ortaklarla çalışarak, kullanıcılar gişe rekorları kıran en son Hollywood filmlerini-GPU hızlandırılmış olarak tertemiz evlerinin konforlu ortamında izleyebilirler.

özellikle eşsiz oyun uygulamaları için geliştirilen masaüstü bilgisayarlar, gerçeklik hissi yaratarak kullanıcıyı tamamen görüntünün etkisi altına alıyor. NVIDIA 3D gözlük sayesinde ekrandaki görüntüyü boyutlandıran NVIDIA 3D Vision teknolojisi, eşsiz bir oyun tecrübesi yaşatıyor.
 

Bu özel konfigürasyonlu bilgisayarları satın almak için www.exa.com.tr “yi ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here