Ana sayfa Haber PC”ler için Dualshock 4 USB Kablosuz adaptörü satışa sunulacak

PC”ler için Dualshock 4 USB Kablosuz adaptörü satışa sunulacak

0

Yeni adaptör, Windows PC ve Mac üzerinde PlayStation4 Remote Play gibi uyumlu uygulamaları geliştiriyor. ürün, DUALSHOCK4 kablosuz kumandasını Bluetooth üzerinden PC veya Mac işletim sistemine bağlamayı mümkün hale getiriyor. Adaptör sayesinde parmaklarınızın ucuna taşınan DUALSHOCK4“ün sezgisel kablosuz kumanda özellikleri ile kablosuz Remote Play erişimini yapabileceksiniz.

 

Kolay ve hızlı kullanım sağlayan özelliklerden yararlanabilmek için oyun severlerin tek yapması gereken PS4 Remote Play”i indirmek. PS’in resmi sayfasından ücretsiz indirilebilen bir uygulama hem Windows PC hem de Mac sistemleri ile uyumlu. Uzatktan Oynatma (Remote Play), Kablosuz Adaptör yardımıyla, cihazların USB yuvası üzerinden veya Bluetooth üzerinden kablosuz olarak eşleştriyor ve kullanıcıların DUALSHOCK4 Kablosuz Kumandalarını bağlamadan PS4″lerine uzaktan erişmesine imkan tanıyor.

 

DUALSHOCK4 Kablosuz Kumanda ve Adaptör, 24 Ağustos”tan itibaren Birleşik Krallık, Belçika ve Hollanda”da hizmete giren Windows PC üzerindeki PlayStationNow (PS Now) abonelik hizmetiyle de uyumlu. Oyun severler, 300″ü aşkın klasik PlayStation oyununun yer aldığı ve sürekli büyüyen kütüphaneye anında erişebilmek için PS Now Windows PC uygulamasını indirebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here