Ana sayfa Haber Pawpz ve KrazIvan777 adlı oyuncular, Star Wars: Battlefront II için önemli...

Pawpz ve KrazIvan777 adlı oyuncular, Star Wars: Battlefront II için önemli bir mod geliştirmeyi başardı!

0

EA tarafından çıkarılan ilk Battlefront, hüsrana uğramış ve çoğu kişiden eksi not almıştı. Star Wars: Battlefront II ile bu durumun değişeceğini zanneden oyuncular ise biraz yanlış bir tahminde bulunarak yine hayal kırıklığına uğramıştı. Hal böyle olunca, oyunu geliştirmek hayranlara kaldı denebilir. 

64 adamlı savaşlara hazır olun

Toplulukta bir farklılık yaratmak isteyen “Pawpz” ve “KrazIvan777” adlı oyuncular, Battlefront için önemli bir mod geliştirmeyi başardı. Normalde 10v10 limitinde olan savaşları 32v32 limitine taşımayı standart haline getiren mod yapımcılar, oyuncular tarafından bir hayli sevildi. Modun tek sorunu ise sadece çevrimdışı iken çalışması oluşu. EA ve DICE hiçbir zaman 32v32 savaşlarıBattlefront II’de bulundurmadığı için çevrimiçi iken bu tür bir modu aktif etmek oyunu bozabilirveya dosyalarına hasar verebilir, bu yüzden aktif ederken dikkatli olmak gerek.

Mod yapımcılar, sadece 10v10 türündeki savaşları değil, aynı zamanda 2v2 olan maçları 15v15 ve 4v4 olan maçları 20v20 statüsüne getirebildiler. Eğer modu siz de denemek istiyorsanız yayınladıkları linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi modu sadece çevrimdışıoyunda aktif etmeniz gerek- ve değiştirilen AI yüzünden botların çıkması biraz uzun sürebilir. Yine de topluluğun yarattığı 32v32 modu, denemeye değer.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here