Ana sayfa Haber Paul Gilbert 6 Aralık”ta Türkiye”de!

Paul Gilbert 6 Aralık”ta Türkiye”de!

0

Paul Gilbert Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en büyük gitar virtüözlerinden biri olarak kabul edilen Paul Gilbert, konser vermek için ilk kez Türkiye”ye geliyor. Mr. Big ve Racer X gibi gruplarda da çalan ünlü gitarist, solo kariyeri dahilinde İstanbul”da konser verecek.
6 Aralık 2010 tarihinde ülkemizde gerçekleşecek konser için Paul Gilbert konseri, 2000″li yılların başında Casablanca ve Sold Out olarak bilinen mekanın yenilenmiş hali olan Romeo Juliet Performance Hall”da gerçekleşecek. Konserde Paul Gilbert ve grubu  izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Tarih : 06.12.2010 21:30
Mekan : Romeo Juliet İstanbul

Paul Gilbert kimdir?
 

 

 

Paul Gilbert Kimdir?
Amerika doğumlu olan 44 yaşındaki gitarist, önce Racer X ve Mr. Big ile geçirdiği aktif grup maceralarından sonra 1998 yılında tam olarak solo kariyerine yönelmiştir.
Günümüzün en iyi gitaristlerinden biri olarak gösterildiği gibi, aynı zamanda en sempatik müzisyenlerden biri olarak nam salmıştır. Türkiye ilk kez gelecek olan Paul Gilbert, bir çok albüm ve projenin içinde yer almış ve Ibanez firması tarafından kendisi için özel gitarlar üretilip, piyasaya sürülmüştür.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here