Ana sayfa Haber Panda Virtual Gatedefender Performa”yı duyurdu

Panda Virtual Gatedefender Performa”yı duyurdu

0

Panda Security Panda Virtual GateDefender Performa”yı duyurdu

Panda Security Türkiye distribütörü Avtürk”ün ürün müdürü Okan Horasan yaptığı açıklamada; Panda Virtual GateDefender Performa”nın, firmaların, aynı özelliklere tekabül eden geleneksel çözümlere göre büyük ölçüde maliyet avantajı elde etmesini sağlayan bir çözüm olduğunu belirtti.

Bu çözüm, hibrit bulut güvenliği sayesinde, bütün internet tabanlı zararlılara ve istenmeyen postalara karşı gerçek zamanlı koruma sağlayadığını belirten Horasan aynı zamanda verimsiz ya da potansiyel tehdit içeren web aktivitelerini de engelleyerek koruma kapasitesini arttırdığını ve kaynak kullanımını azalttığını söyledi.

  Panda Virtual GateDefender Performa

Efektif bir şekilde sanallaştırılmış VMWare çevrelerini kullanıcılarının altyapısına entegre ederek en iyi korumayı optimum fiyata sağlar.

Kolay yüklenimi ve yönetimi sayesinde kullanıcılara; verileri üzerinde, web aktiviteleri üzerinde, çalışan verimliliğinde ve iş kaynaklarında kontrol imkanı sağlayan bu çözüm, 50-10000 kullanıcı arası şirketler için ideal bir çözümdür.

Panda Security

Panda Virtual GateDefender Performa çözümünü kullandığı hibrit bulut yapısı, özel bir ağ üzerinde ürüne servis sağlayan özel bulutla, hem küresel ağa hem de özel buluta servis sağlayan genel bulutun birleşimidir(Collective Intelligence). Bu sayede kullanıcılar,Collective Intelligence ile gerçekleştirilen gerçek zamanlı bağlantı sayesinde bulutun bütün bilgi potansiyelinden yararlanabilirler. Bu otomatik sistem; tarayarak, analiz ederek ve sınıflandırarak Panda antimalware laboratuvarlarına her gün gelen 73.000 yeni zararlı çeşidinin %99,4″ünü tespit edebiliyor.

Firmalara, log ve registry dosyalarını da kapsayan, veriler üzerinde, performansı düşürmeden, tam kontrol veren hibrit bulutun geliştirilmesi ağ güvenliğinde kayda değer bir adım atılmasını sağladı.

Panda Virtual GateDefender Performa sanallaştırılmış ortamların operasyonel amaçlarını, başarabilen tek SCM(Security Content Management) çözümüdür.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here