Ana sayfa Haber Panda Cloud Office Protection 5 yıldız aldı

Panda Cloud Office Protection 5 yıldız aldı

0

Panda Security Türkiye distribütörü Avtürk ürün müdürü Okan Horasan “Panda Security”nin dosya sunucuları ve iş istasyonlarını korumak için geliştirilen çözümü Panda Cloud Office Protection”ın, PC Magazine Rusya tarafından en yüksek puan olan 5 yıldız ile ödüllendirildiğini belirtti

Panda Cloud Office Protection; iş istasyonları, dizüstü bilgisayarlar ve dosya sunucuları için güvenilir, merkezi antivirüs ve güvenlik duvarı sağlayan bir servistir.
 
Panda Cloud Office Protection
PC Magazine Rusya, çözümün kurulumunun ve ayarlanmasının çok sade olduğunu belirtti. çözüm tamamen Panda Security sunucuları tarafından sağlandığından, firmaların bünyelerinde; konsol, yönetim sunucusu gibi altyapı birimlerini barındırmalarına gerek yoktur. Bu yüzden Panda Cloud Office Protection güvenlik için insan kaynağı ya da bütçe yaratmakta zorluk çeken KOBİ”ler için oldukça elverişli bir çözümdür.
 
Panda Cloud Office Protection

Derginin ayrıca Panda Cloud Office Protection”ın yerel dilleri açık ve sezgisel olarak kullanan ara yüzünü ve güvenlik politikaları ile kullanıcı profillerinin hızlıca ve çaba gerektirmeden standart ya da özel olarak oluşturulabilmesini de övdüğünü belirten Okan Horasan, yapıdaki iş istasyonlarına yapılan yüklemelerin de oldukça basit ve uzaktan yapılabildiğini de ekledi. Bunun yanında PCOP”nin kurulumu, kullanıcılar tarafından 3.parti bir dağıtım aracı(SMS, Tivoli, login scripts, vb.) kullanılarak ve indirme linki içeren e-postalar ile de yapılabilir.
PCOP kullanımının çok kolay oluşu nedeniyle de övgü almıştır. PC Magazine Rusya editörlerine göre, “özellikle “canavar” olarak adlandırılabilecek diğer antivirüs paketleriyle karşılaştırıldığında, bu son derece önemli. Eşsiz bulut bazlı Collective Intelligence, kullanıcıların yoğun kaynak içeren işlemlerini buluta aktarmalarını sağlıyor, bu da antivirüsün bilgisayarlar üzerinde yarattığı hız performans düşüşlerini minimize ediyor. Panda Cloud Office Protection, çok daha eski ve düşük kaynaklı bilgisayarlarda bile tüm tehditleri durdurabilir.”

Okan Horasan ayrıca, Panda Cloud Office Protection”ın önemli avantajlarından biri olan, bulut bazlı Collective Intelligence ve davranışsal koruma tarafından desteklenen yüksek tespit kabiliyeti de PC Magazine Rusya tarafından övgü aldığını belirtti.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here