Ana sayfa Haber Panasonic tüketicileri düşünüyor

Panasonic tüketicileri düşünüyor

0

Şirket Küresel Tüketici Araştırma Merkezi kuruyor
 

Her coğrafyanın kendine özgü yaşam tarzlarına saygı duyan Panasonic, tüketicilerin yerel ihtiyaçlarını daha yakından tanıyabilmek için Küresel Tüketici Araştırma Merkezi kuruyor. Panasonic, bu hamlesiyle tüketici yorumlarına verdiği önemi de bir kez daha gözönüne seriyor.

2018 yılına gelindiğine dünyanın 1 numaralı Yeşil İnovasyon şirketi olmayı hedefleyen Panasonic, orta vadeli yönetim planı doğrultusunda da dünyanın gelişmekte olan pazarlarında büyümeyi amaçlıyor. Bu amaçla yeni yaklaşımlar geliştiren Panasonic, gelişmekte olan pazarlardaki tüketici ihtiyaçlarını, alışkanlıklarını ve beğenilerini daha da yakından tanıyabilmek için kapsamlı bir projenin hazırlıklarına başlamış bulunuyor. Gelişmekte olan pazarlardaki büyük potansiyeli Panasonic kalitesiyle buluşturmak isteyen teknoloji devi, müşteri odaklı yaklaşımını daha da güçlendirebilmek ve farklı yaşam tarzlarının doğru bir biçimde ele alınabilmesini sağlayabilmek amacıyla Küresel Tüketici Araştırma Merkezi”ni hayata geçirmeye hazırlanıyor. 
 

 

 

Osaka”da kurulacak olan Küresel Tüketici Araştırma Merkezi”nin, dünyanın diğer bölgelerinde kurulacak olan yaşam tarzı araştırma birimleri açısından da kilit bir role sahip olması hedefleniyor. Bu sayede tüketicinin ihtiyaç ve beğenilerine ilişkin olarak çeşitli pazarlarda yürütülecek araştırmalardan elde edilen bilgilerin paylaşılması ve ürün geliştirmeye yönelik yönetim kaynaklarının optimize edilmesi amaçlanıyor. Küresel Yaşam Tarzı Araştırma Merkezi”nin ve yaşam tarzı araştırma birimlerinin, ayrıca, tüketicilerin hızla değişen gereksinim ve beğenilerine dair ipuçları sunarak bu etmenlerin pazar faaliyetlerine yansımasına katkıda bulunacağı öngörülüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here