Ana sayfa Donanım Panasonic’ten Smart Viera Televizyon kazanma şansı!

Panasonic’ten Smart Viera Televizyon kazanma şansı!

0
Panasonic”in, 7 Kasım”da başlayan ve Facebook üzerinden yapılan yarışmasında kullanıcılar Smart VIERA TV kazanma şansı yakalayacak. Yeni “Smart VIERA Kazan” yarışması ile kullanıcılar Facebook hesaplarıyla giriş yaptıkları uygulama sayfasında bir arkadaşlarını seçip, seçtikleri kişiyle TV izlerken Skype üzerinden neden sohbet etmek istediklerini eğlenceli bir dille anlatacaklar. 7 Aralık”a kadar sürecek olan yarışmada, gönderilen yorumlar Panasonic jürisi tarafından değerlendirilecek ve en eğlenceli yorumun sahibi bir adet 42 inç TX-L42DT50E Panasonic Smart VIERA LED TV ve TY-CC10W Panasonic Skype kamerası kazanacak.

 

Active Shutter Progressive 3D teknolojisi ile üç boyutlu görüntüleri en çarpıcı haliyle üreten VIERA DT50, 1,600Hz Arkaışık taraması, HTML 5 destekli web tarayıcı, DLNA ve USB HDD kayıt özellikleriyle öne çıkıyor. VIERA Connect servisiyle akıllı bir televizyondan beklenenleri fazlasıyla sağlayan DT50, TY-CC10W Skype kamerası ile TV yayınlarını izlerken aynı anda Skype üzerinden video görüşme yapmanıza da imkan veriyor.
 

Kullanıcılar yarışmaya 7 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında www.facebook.com/PanasonicTurkiye adresinden katılabiliyorlar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here