Ana sayfa Haber Panasonic”ten Lumix ödüllü yarışma

Panasonic”ten Lumix ödüllü yarışma

0

Dijital fotoğrafçılığın en iyisi Panasonic LUMIX ödülü yarışmasıyla belli oluyor!

Sıradışı meslekleri yakalayıp kaydeden yaratıcı fotoğrafçıları Panasonic”in efsanevi markası Lumix”ten son teknoloji ürünü fotoğraf makineleri bekliyor.
 

Panasonic”in amatör ve yarı profesyonel seviyedeki yaratıcı fotoğrafçılığı destekleme amacıyla her yıl düzenlediği LUMIX ödülü yarışmasının dokuzuncusu “İş.Yaşam” temasıyla kasım ayından itibaren başlıyor. Kasımdan nisan ayına kadar sürecek olan LUMIX ödülü yarışması sıradışı, alışılmadık ve hatta daha önceden keşfedilmemiş işleri, meslekleri ve insanları yaratıcı bir karede buluşturabilecek yetenekli fotoğrafçıları bekliyor. Kazananları Panasonic”in teknoloji harikası Lumix dijital fotoğraf makineleri ve hatta profesyonel bir fotoğrafçının çekimlerine eşlik etme fırsatı gibi eşsiz ödüller bekliyor.

 
Büyük ödül”ün yanında aylık ödüller de verecek olan Lumix ödülü yarışmasına herkes her ay bir fotoğrafla katılabiliyor. Katılımcıların gönderdiği fotoğraflar her ay www.lumixaward.com adresinde görücüye çıkıyor. Siteyi ziyaret edenler fotoğrafları oyladıktan sonra en çok oy alan fotoğraflar Michael Lum, Fred Flade ve Ton van Zantvoort gibi ünlü fotoğrafçı, film yapımcısı ve kreatif yönetmenlerin oluşturduğu jüri tarafından değerlendiriliyor. Jüri ayın kazananını ve 31 Mayıs 2011 tarihinde açıklanacak Büyük ödül”ün sahibini belirliyor.

 

 

ödüller:
Büyük ödül: LUMIX ödülü yarışmasının genel toplamda kazananı Panasonic LUMIX G değiştirilebilir lensli dijital fotoğraf makinelerinin son halkası olan Panasonic Lumix GH2″nin sahibi oluyor. üstelik olağanüstü kalitede HD video kaydı yapılmasını sağlayan Lumix G Vario HD Lens H-VS014140 (14-140mm) de yanında geliyor. Büyük ödül”ün sahibini eşsiz bir Lumix ödülünden başka ayrıcalıklar da bekliyor. Yarışmanın galibi profesyonel bir fotoğrafçı ve aynı zamanda yarışmanın jüri üyesi de olan Michael Lum”un “İş.Yaşam”ına da tanıklık etme fırsatını yakalıyor. Michael Lum”un imza atacağı profesyonel bir fotoğraf çekiminin kamera arkasına katılıyor, portre ve müzik fotoğrafçılığına dair ilk elden tüyolar alıyor.

İkincilik ve üçüncülük ödülü: Yarışmanın ikinci ve üçüncüsünü birer Panasonic Lumix LX5 dijital fotoğraf makinesi bekliyor.
Ayın Kazananı ödülü: Yarışmada her ayın bir galibi oluyor. Ayın kazananı bir adet Panasonic Lumix ZX3 dijital fotoğraf makinesinin sahibi oluyor.

Yarışmaya katılmak için www.lumixaward.com adresine tıklamak ve kaydolmak yeterli.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here