Ana sayfa Donanım Panasonic”ten dünyanın en büyük 3D plazması!

Panasonic”ten dünyanın en büyük 3D plazması!

0

Panasonic”in, 103 inç profesyonel 3D gözlüksüz ekranı ve ekran üzerindeki İnteraktif çok Görüşlü 3D Sistemi ilk kez görücüye çıktı

Panasonic, yeni nesil yayın sistemi SUPER Hi-VISION için 145 inçlik ekran paneli ve dünyanın en küçüğü olacak 20 inçlik 4K2K IPS? LCD paneli geliştirme çalışmaları yaptığını da açıkladı.
 
Dünyanın En Büyük Gözlüksüz 3D Plazma Ekranı
Bu ekran, etkileyici 3D görüntüleri 103 inçlik gözlüksüz bir plazma ekranda (dünyanın en büyük ekranı) izlemeye imkan tanıyor. Görüntüleri, mevcut paralaks bariyerli gözlüksüz 3D ekranlara nazaran daha yüksek bir çözünürlükle ve daha yüksek kalitede gösterebiliyor. Panasonic ayrıca daha gerçekçi görüntü deneyimlerine ulaşmak için başka yüksek netlikte ekranların gelişimine de katkıda bulunarak, bu yıl yeni nesil yayın sistemi SUPER Hi-VISION için 145 inçlik ekran paneli geliştirmek üzere Japon devlet televizyonu Japan Broadcasting Corporation (NHK) ile birlikte çalışıyor. Bu gelişmelerin yanı sıra Panasonic, dünyanın en küçüğü olacak, 20 inçlik 4K2K IPS? LCD panel geliştirme çalışmaları da yapıyor.

Panasonic”in fuarda tanıttığı yeni İnteraktif çok Görüşlü 3D sistemi sayesinde bir objenin görüntüsü dokunmatik bir panel aracılığıyla çoklu açılardan kontrol edilebiliyor. Bu özellikle kullanıcı objeyi 3D Full HD olarak istediği boyutta ve açıdan görebiliyor. Bu sistem genellikle sağlık, eğitim ve sanat alanlarında kullanılıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here