Ana sayfa Mobil Panasonic”ten darbeye dayanaklı tablet: ToughPad FZ-M1

Panasonic”ten darbeye dayanaklı tablet: ToughPad FZ-M1

0

Panasonic, dünyanın ilk fansız çalışan, 7 inç ekran boyutu ve Windows 8.1 Pro işletim sistemine sahip, 4. nesil Intel Core i5 Pro işlemcili, tamamen dayanıklı tabletini Las Vegas”ta düzenlenen CES elektronik fuarında tüm dünyaya tanıttı. 7 inç tabletlerin pazarın en hızlı büyüyen segmentleri arasında yer alması dahilinde, cepte taşınabilir tasarımın mobilite ve esneklik avantajını, dayanıklı ve kurumsal odaklı tasarımın avantajları ile birleştiren Panasonic, piyasadaki en ince ve en hafif dayanıklı 7 inç tablet olan Toughpad FZ-M1“i geliştirdi. 
 

Panasonic'ten darbeye dayanaklı tablet: ToughPad FZ-M1

 

Her sektörden mobil çalışan için tasarlanan Toughpad FZ-M1“in, daha fazla esneklik ve beceri avantajlarıyla lojistik, ulaştırma, perakende, üretim, kamu sektörü ve acil servis gibi alanlarda kullanılan cihazların yerini alması öngörülüyor.

 

Toughpad FZ-M1“in fansız çalışma özelliği, 4. nesil Intel Core i5-4302Y vPro işlemcili ilk tablet olmasına dayanıyor. çok güçlü olan bu işlemci, Intel Core  i5 CPU ailesinin bir üyesi olmanın yanında yalnızca 4,5 watt miktarında, olağanüstü düşük seviyede güç tüketiyor ve 15 watt”lık sıradan işlemcilerle karşılaştırıldığında ısı üretimini en düşük seviyede tutuyor. Toughpad FZ-M1, 4GB RAM (opsiyonel 8GB) ve 128 SSD (opsiyonel 256 GB) özellikleri ile piyasaya sunulacak.

 

Yalnızca 540 gram ağırlığa ve 18 mm kalınlığa sahip yeni Toughpad FZ-M1, sahip olduğu yapılandırma girişleri ve entegre iş genişletme modülü ile yüksek oranda esneklik sunuyor. Kurumun ihtiyaçlarına doğrudan uygun olacak şekilde ayarlanabilen cihaz dikey uygulamalar için tabletten mobil bir araca dönüşebiliyor. Ayarlanabilen entegre seçenekler arasında 4G mobil geniş bant, GPS ve anten üzerinden araç geçişi yer alıyor. Entegre iş genişletme modülü seçenekleri arasında Mini-Serial, LAN, NFC, akıllı kart okuyucu, 1D/2D barkod okuyucu, UHF RFID ve çalışma esnasında değiştirilebilen pil becerileri yer alıyor. Toughpad FZ-M1“in standart özellikleri arasında tam boyut USB 3.0, micro SD, kulaklık, DC-In ve microSIM bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here