Ana sayfa Donanım Panasonic sınır tanımıyor

Panasonic sınır tanımıyor

0

Fotoğraf meraklılarına farklı bir deneyim

Yaz tatilinin en güzel anılarını ölümsüzleştirmek isteyenlere zengin seçenekler sunan Panasonic Lumix, fotoğraf çekiminin ortamı konusunda da sınır tanımıyor. Panasonic Lumix TZ serisi için özel olarak tasarlanan sualtı kılıfıyla, fotoğraf meraklıları şimdi de TZ serisinin keyfini yepyeni bir ortamda deneyimleme fırsatına kavuşuyor.
“INON” flaş ve çevrim lensi ile uyumlu sualtı kılıfı MCTZ10 sayesinde, deneyimli dalgıçlar kırk metreye dek tüplü dalışlarda Panasonic Lumix TZ10 veya TZ8 modellerini güvenle yanlarında taşırken yüzme ve şnorkel gibi sportif faaliyetler de fotoğraf keyfiyle bütünleşiyor. Sualtında 12x optik zum özelliği barındıran özel kılıf, suyun derinliklerinde fotoğrafın öznesine fazla yaklaşmadan net görüntü elde edilmesini sağlıyor. Harici flaş için doğrudan bağlantı mekanizması ise pratik kullanım avantajı sunuyor.

 

 

MCTZ10 sualtı kılıfı sadece derin dalışlarda değil fotoğraf makinesinin su ile temas edebileceği her ortamda güvenli bir kullanım alanı yaratıyor. Ailece yaşanan havuz keyiflerinden yunuslarla dans edilen en unutulmaz aktivitelere dek özel anlar Panasonic Lumix TZ serisinin mükemmel görüntü kalitesiyle albümlerde yerini alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here