Ana sayfa Donanım Panasonic Lumix’ten 9 yeni model

Panasonic Lumix’ten 9 yeni model

0

Yeni modeller uzaktan kumanda ile çekim seçenekleri, sosyal ağlarda anında paylaşıma imkan veren dahili Wi-Fi ve NFC teknolojileri ile dikkat çekiyor

TZ serisinin son üyesi Lumix TZ40, geliştirilmiş yüksek hassasiyetli 18.1 milyon piksel MOS sensör, 20x optik zoom, 50p Full HD video kayıt olanaklarının yanı sıra teknolojisinde dahili Wi-Fi ve NFC özellikleri de barındırıyor. Böylelikle TZ40, akıllı telefonunuz veya tabletinizle uzaktan deklanşörü tetikleyebilmenize, favori sosyal ağlarınızda fotoğraflarınızı anında paylaşabilmenize olanak tanıyor. Lumix TZ40″ın bağlanabilirlik seçeneklerine ihtiyaç duymayan kullanıcılar içinse yeni Lumix TZ35, 16.1 milyon piksel yüksek hassasiyetli MOS sensör ile geliyor.
 

Lumix FT5 ve FT25
Yeni Lumix FT5 13 metre derinlikte suya, 2 metre yükseklikten düşmeye, -10 derecelik soğuğa ve 100kg”lık basınca dayanıklı olarak tasarlandı. Böylelikle dayanıklı kompakt fotoğraf makinesi piyasasının Herkül”ü olmaya aday. Ayrıca 16.1 milyon piksel sensör, Full HD video kaydı, Wi-Fi ve NFC gibi özelliklerle macera tutkunu kişilerin serüvenlerini fotoğraflarken görüntü kalitesinden ve işlevsellikten ödün vermemelerini sağlıyor. Yeni serinin bir başka üyesi olan FT25, gündelik kullanıma uygun, şık ve dayanıklı bir fotoğraf makinesi. 7 metre derinlikte suya, 1.5 metre yükseklikten düşmeye ve -10 derecelik soğuğa dayanıklı tasarımıyla FT5″in izinden gidiyor.
 

Süper zum Lumix LZ30
Panasonic”in yeni süper zum fotoğraf makinesi Lumix LZ30, sahip olduğu 35x optik zum lens, birçok yaratıcı çekim seçeneği ile fotoğraflarınıza daha fazla yaratıcılık ve “yakınlık” katmanızı sağlıyor. LZ30 ile ayrıca alan derinliğini kontrol etmek için diyaframı ayarlayabilir, enstantaneyi ayarlayarak hareketli objeleri dondurabilirsiniz.
 

Lumix XS1, FS50, SZ9 ve SZ3
Panasonic ayrıca, ince ve şık tasarımlı yeni bir kompakt fotoğraf makinesi yelpazesinin ilk üyesi olan LUMIX XS1″i de tanıttı. 16.1 milyon piksel sensör ve şık, 14mm kalınlıkta ultra ince tasarımıyla XS1, günlük fotoğraflarını akıllı telefonuyla çeken ve fotoğrafçılığını bir adım ileri götürmeye çalışanları hedefliyor. XS1″in kardeş modeli FS50, XS1″e çok yakın bir performansı (Yaratıcı Kontrol filtreleri hariç) biraz daha büyük bir gövdede sunan diğer bir fotoğraf makinesi. Lumix SZ9 ise 16.1 milyon piksel MOS sensör, 10x optik zum Leica lens ve Wi-Fi bağlanabilirliği ince ve şık bir tasarımda sunuyor. SZ9″un küçük kardeşi SZ3 ise daha küçük bütçeler için uygun bir model.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here