Ana sayfa Haber Panasonic”in rugged ürünü Panasonic Toughbook CF-D1 güncellendi

Panasonic”in rugged ürünü Panasonic Toughbook CF-D1 güncellendi

0

 

Panasonic Toughbook CF-D1 için yapılan en son geliştirmeler, tabletin Avrupa otomotiv endüstrisinde öncelikli tercih edilen mobil tanılama cihazı olma konumunu perçinledi. Panasonic Toughbook CF-D1 mk3 artık %50 daha uzun pil ömrü, geliştirilmiş ekran, daha az güç harcayarak daha yüksek performans sunma avantajı, geliştirilmiş iletişim teknolojileri ve Windows 10 Pro işletim sisteminin en yeni versiyonunu kullanıcılara sunuyor.  

Toughbook CF-D1 atölyede ya da sahada motorların, otomobillerin, kamyonların ve makinelerin performansını ölçen teknisyenler için tasarlandı ve cihazın geliştirme sürecinde söz konusu profesyonellerin fikirlerinden yararlanıldı. Toughbook CF-D1 ayrıca teknik çizim ve haritaları daha büyük ve daha net ekran görünürlüğü altında takip etmeye ihtiyaç duyan acil servis personeli ve müdahale ekipleri için de ideal bir araç olarak öne çıkıyor. 
Cihazın LED arka aydınlatma özelliğine sahip, 13,3″ geniş liğindeki HD LCD ekranı gerçek zamanlı tanılama programları, telematik verilerinin okunması, şema görüntüleme gibi amaçlar için tasarlandı ve IPS ekran teknolojisiyle güncellendi (400cd/m²). İç mekanlarda ya da parlak güneş ışığı altında çalışmak için ideal IPS ekran, teknisyenlerin ekrandaki tüm ayrıntıları kristal netliğinde ve en geniş görüntüleme açılarında görebilmelerini sağlıyor. Dirençli dokunmatik ekran parmakla, eldivenle ya da elektronik kalemle veri girişini kolaylaştırıyor. Yağışlı koşullarda bile veri girişi kolaylıkla sağlanıyor. 

En yeni Panasonic Toughbook CF-D1 tablet, 6″ncı nesil Intel CoreTM i5-6300U vProTM işlemci (3 MB önbellek, 2.4GHz ila 3.0GHz Intel Turbo Boost teknolojiye sahip) sayesinde aynı kategorideki rakiplerine kıyasla daha az enerjiye daha fazla performans sağlıyor.  

Windows 10 Pro işletim sisteminin en yeni sürümü cihaza önceden yüklenmiş bulunuyor ve Windows 7 Professional”a sürüm düşürme haklarının yanı sıra Windows 7 Skylake sistem desteği de sunuyor*2. Söz konusu işletmeler için satın alma sürelerine güncelleme geleceği bildirildi. 

Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN ve Version 4.1 1″inci sınıf Bluetooth ile en güncel iletişim becerileri de sunuluyor. Belgeleri ya da kağıt üzerindeki bilgileri elektronik olarak kayıt altına almak için 5 megapiksel, yüksek çözünürlüklü arka panel kamerası da bulunuyor. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here