Ana sayfa Mobil Panasonic”in 4K tableti Toughpad Türkiye’de!

Panasonic”in 4K tableti Toughpad Türkiye’de!

0

HD görüntüden dört kat daha iyi çözünürlük sunan yeni Panasonic Toughpad Türkiye”de!

Panasonic, dünyanın en ince ve en hafif 20 inç ekranlı tableti olma özelliğini taşıyan Toughpad 4K UT-MB5″i 14 Kasım Perşembe günü düzenlediği etkinlikte tanıttı. Mühendisler, mimarlar ve tasarımcılar için özel olarak tasarlanan ürün HD”den dört kat daha iyi dijital görüntü deneyimi sunuyor.

Panasonic, dünyanın 4K çözünürlük sunan ilk 20 inç ekranlı tableti Toughpad 4K UT-MB5″i 14 Kasım Perşembe günü düzenlediği etkinlikte tanıttı. Panasonic”in yeni ve iş hayatında çığır açan Ultra HD Toughpad ürün gamının bir parçası olan tabletin satış, pazarlama ve basın çalışanlarına yönelik tasarlanan bir standart modelinin yanı sıra başta mühendisler, mimarlar ve tasarımcılar olmak üzere teknik işlere odaklı profesyonellerin 3D modelleme ve CAD uygulamalarına yönelik, ideal bir performans modeli bulunuyor. Toughpad 4K UT-MB5 Standart model, 2014 Ocak ayından itibaren 5.999 avro tavsiye edilen fiyatıyla satışta olacak.
 

4K devrimi dayanıklılıkla buluşuyor
3840 x 2560 piksel sayısı sayesinde 4K teknolojisini sunan yeni Toughpad 4K UT-MB5 kurumlara özel, işe dayanıklı ve taşınabilir bir tablet olarak öne çıkıyor. 4K teknolojisiyle dijital görüntülemede, dokunmatik kullanımla ise “birlikte çalışma” anlayışında yeni bir çığır açan tablet, nokta atışı kesinlik ve not alma uygulamalarına olanak tanıyan Panasonic Elektronik Dokunmatik Kalem* ile de kullanılabiliyor.

Fotoğrafçılar, pazarlamacılar ve satış departmanlarının ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan Toughpad 4K UT-MB5, inç başına 230 piksel, 15:10 en boy oranı ve 3840 x 2560 pikselli, 20 inç boyutunda büyük bir ekrana sahip. Bu özellikler sayesinde tablet, A3 çizimler, broşürler ve multimedya içeriklerini mükemmel bir şekilde gösterebiliyor. ürünün gelişmiş ekranı ve çözünürlük teknolojileri, zoom ile yakınlaşma ve görüntüleri yeniden boyutlandırma işlemlerini hızlı hale getirdiği gibi görüntülerin de kristal netliğinde olmasını sağlıyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here