Ana sayfa İnternet Panasonic ile olimpiyat oyunları 3D izelenecek

Panasonic ile olimpiyat oyunları 3D izelenecek

0

Panasonic, Uluslararası Olimpiyat Komitesi ve Olimpiyat Yayın Servisleri  2012 Londra Olimpiyat Oyunları”nın 3D canlı yayını için işbirliğine gitti

Olimpiyat Oyunları”nın İşitsel ve Görsel Ekipman kategorisindeki resmi partneri Panasonic, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları”nın 3D canlı yayınını gerçekleştirmek için Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Olimpiyat Yayın Servisleri (OBS) ile işbirliğine gidiyor. Olimpiyat tarihinin ilk 3D HD canlı yayınını gerçekleştirecek olan işbirliği, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerin bu dev spor olayını 3D teknolojisinin olağanüstü gerçekliği ile yaşayabilmelerini sağlayacak.
 
3D canlı yayın, Açılış ve Kapanış Seremonileri, atletizm, jimnastik, dalış ve yüzme gibi başlıca etkinlikleri kapsayacak ve dünyanın her yanındaki yayıncı kuruluşlara ulaştırılacak. Panasonic”in son teknoloji ürünü 3D prodüksiyon teknolojilerini kullanacak olan OBS, Londra Olimpiyatları süresince 200 saatten fazla 3D yayın gerçekleştirecek. Bu teknolojiler arasında AG-3DP1 ve tam entegre ikiz lensli 3D Full HD profesyonel kamera P2HD yer alıyor.

Olimpiyat Oyunları için “Tutkuyu Paylaşmak” sloganını benimseyen Panasonic, 3D yayının yanı sıra profesyonel yayın sistemlerinden Full HD 3D TV, 3D Blu-ray Disc oynatıcı ve ev eğlence sistemlerine kadar geniş bir yelpazede sunduğu ürünlerle, dünyanın her yanındaki yayıncıların ve izleyicilerin bu büyük spor olayını farklı bir heyecanla yaşamalarını sağlıyacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here