Ana sayfa Donanım Panasonic HM-TA1

Panasonic HM-TA1

0

Hd video dünyası cebinizde
 

Artık piyasada bolca HD video kaydeden cihaz bulabilmek mümkün. Panasonic, bu pazara önemli bir ürün ekleyerek, iddialı bir giriş yapmayı amaçlıyor. İlk aşamada kompakt yapısıyla dikkatleri üzerine çeken HM-TA1, 1080p HD video kaydederek bu videoları Facebook, YouTube gibi popüler internet sitelerine anında yükleyebilme özelliğine sahip. Rahatlıkla cepte taşınabilir yapısı, ürüne artı puan kazandırıyor. ürün üzerinde yer alan ışıklandırma oldukça başarılı. Bu sayede karanlık alanlarda ekstra ışıklandırmaya ihtiyaç duymuyoruz. üründe Türkçe desteği yer alıyor. Bu da menüler arasında gezinmede kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Ancak Panasonic, ekran teknolojilerindeki yeni gelişmeleri yakından takip eden bir firma olarak HM-TA1’de de daha kaliteli bir ekrana yer verebilirdi.
 
panasonic hm-ta 1
 
ürünün A/V girişi olması, önemli bir artı puan. Böylelikle şarjı bir cep telefonu şarjındaki mantıkta olduğu gibi yapabiliyorsunuz. Depolama birimi olarak SD kart kullanıyor. USB girişinin olduğu bölme ise daha kullanışlı olabilirdi. HM-TA1’da ise cihazın alt tarafına saklanan USB giriş, PC’ye takıldığında zorluk çıkartabilir.

 

Tripod desteği, ürünü sabitleme açısından büyük kolaylık sağlıyor. Eğer fotoğraf çekmek isterseniz, 8 megapiksel kamera size bu iş için eşlik edecektir. HD performansı çok üst düzeyde olmasa da, fiyat/performans oranına baktığımızda başarılı denilebilir. Eğer gittiğiniz her yerde cebinizde bir adet HD video kaydedici bulundurmak istiyorsanız, Panasonic HM-TA1’i düşünebilirsiniz.
www.panasonic.com.tr
 
hd video kaydedici
 
Fiyat: 249 TL
Puan: 82 Yıldız: 4

Artıları
+Taşınabilirlik
+Türkçe menü
+Düşük ışıkta video

Eksileri
– Menü kullanım prensipleri

Etkileyici nokta: HM-TA1, 1080p HD video kaydederek bu videoları Facebook, YouTube gibi popüler internet sitelerine anında yükleyebilme özelliğine sahip.

Neden satın almalıyım?: Ekranı HD olabilirdi ancak görüntüleri, örneğin TV”ye aktarıp izlemeyi tercih edenlerdenseniz uygun fiyatı ile benzersiz kompaktlıkta bir çözüm.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here