Ana sayfa Donanım Panasonic HDC-HS80

Panasonic HDC-HS80

0

HDC-HS80 video kaydı için gerekli tüm kullanım varsayımları düşünülerek tasarlanmış, küçük, hafif ve detaylı özellikler barındırıyor.
 

SD80 video kameranın kavrayışı kolay, video kamera konforlu ve görünüşü son derece mantıklı biçimde küçük; ayrıca kaplama yapısından itibaren son derece estetik bir görünüme sahip. Panasonic SD80, 33,7mm geniş açı, 1/5.8 MOS görüntü algılayıcı Panasonic lensiyle 1920 x 1080p yüksek çözünürlüklü video kaydı yapabiliyor. 42x zum özelliğiyle tele-foto segmentinde yer alan, önemli oranda yakınlaştırma sağlayan Panasonic”in yeni video kamerası daha önceki versiyonuna göre neredeyse 3 kat fazla yakınlaştırma gerçekleştirebiliyor. Kayıt için 120 GB sabit disk alanının yanı sıra 64 GB “a kadar destekli SD / SDHC / SDXC hafıza kart kullanım seçenekleriyle geniş depolama düzeyinde HS80″de süreden ve çekim sırasındaki anlardan feragat etme durumlarından kurtuluyorsunuz. Bu depolama kapasiteleri HS80″in, HE mod ile 51 saat video kaydı yapabilmesi anlamına geliyor.

 

panasonic HS80

 

HS80, keskin görüntüler ve yüksek kalitedeki detaylarla beraber birçok video kamerada tam bir handikap durumunda olan kenarlarda bulanık görüntü elde edinim sonucunu minimum düzeye indirgemiş durumda. Video kameradaki Hybrid OIS Görüntü sabitleyici sistem, el hareketlerinden kaynaklanan bulanıklıkları düzeltiyor. OIS sistemin temel özellikleri olan enerji tasarrufuyla çalışma ve optik sistemle uyum özellikleri HS80″in performansına önemli ayrıcalıklar ekliyor.

 

Panasonic”in yeni video kamerasındaki Smart Zoom adı verilen zum yapısı yeni bir teknolojik düzey anlamı taşıyor. 42x zum bir ultra-telefoto zum yapısı anlamına geliyor ve birçok farklı unsurla örneğin düşük açılardan video çekimleri ya da çevresel yansımaları kullanan video kayıtlarıyla yapılan testlerde odaklama, netlik açısından üst düzeyde ve genel anlamda kusursuza yakındı. HS80″in Pro Crystal Engine donanımı, ful HD video kaydetmenize olanak sağlayan işleme motorudur. Bu sistemle her çekim detayını net bir kalitede yüksek çözünürlük özelliğiyle video kameranıza yansıtabiliyorsunuz.

 

Kontrast kontrol, yüz takip ve hareketli nesneler için AF Tracking özellikleri, video kamera donanımının diğer artıları durumunda. HS80 video kamera dijital kayıt fonksiyonlarındaki bir dizi otomatikleştirilmiş çekim ayarıyla kullanıcısına çok daha pratik bir kullanım imkânı sunuyor. Gece Portresi, Gece Manzarası, Havai Fişek, Gün Batımı, Plaj, Kar, Spot Işık, Düşük Işık, Portre ve Spor video çekim modları bulunan HS80 ayrıca 3.0 milyon piksel fotoğraf çekebiliyor.

 

panasonic HDC-HS80

 

HS80, power butonuna bastıktan 0,6 saniye sonra açılan 2.7 inçlik LCD dokunmatik ekranı 1,0 inçlik ikinci Quick Power-On ekranıyla sezgisel ve pürüzsüz bir dokunmatik ekran deneyimi sunuyor. LED video ışığı bulunan HS80 karanlıkta yapılan video çekimlerinde başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. VIERA HDTV / veya Blu-ray kaydediciler için HS80, HDMI mini kablo girişine sahip. çekilen MPEG2 formatındaki görüntüyü DVD formatına dönüştürüp Blu-Ray veya DVD Player üzerinden görüntülemekse çok basit. HS80 kutu içeriğinde yer alan HD Writer AE 3.0 yazılımı, birkaç tıklamayla bilgisayarınıza kurabileceğiniz ve video üzerinde geçiş efektleri, başlıklar, sahne efektleri ekleyebileceğiniz fonksiyonel bir yazılım ve kutu içeriğinde unutulmaması gereken bir bilgisayar yazılımı olarak dikkat çekiyor. 2 kanal stereodaki yüksek ses çıkışının da HS80″deki etkileyici bir detay olduğunu belirtmek isterim.

www.panasonic.com.tr

Fiyat: 1599 TL
TASARIM: 4
KULLANIM: 5
PERFORMANS: 5
Puan: 91

Artılar:
+ Geniş hafıza kapasitesi
+ Hybrid OIS Görüntü sabitleyici
+ Hızlı menü, 42x zum

Eksiler:
-Fotoğraf kalitesi daha iyi olabilirdi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here