Ana sayfa Haber Panasonic’e TIPA”dan 3 prestijli ödül

Panasonic’e TIPA”dan 3 prestijli ödül

0

Panasonic teknoloji ürünleri “En İyi Kompakt Sistem Kamera Uzmanı”, “En Dayanıklı Kompakt Fotoğraf Makinesi” ve “En İyi Görüntü Depolama Ortamı” ödüllerine layık görüldü

Panasonic, dünya çapında en çok takdir gören fotoğraf ve görüntüleme ödülleri olarak bilinen TIPA”da bu yıl üç ödül birden kazandı. Panasonic Lumix GH2 “En İyi Kompakt Sistem Kamera Uzmanı, ve Panasonic Lumix FT3 de “En Dayanıklı Kompakt Fotoğraf Makinesi” ödüllerini alırken Gold SDHC UHS-I SD kart “En İyi Görüntü Depolama Ortamı” kategorisinde ödülün sahibi oldu.
 

1991 yılında kurulan Teknik Görüntü Basın Derneği (TIPA) Avrupa, Güney Afrika ve Amerika Birleşik Devletleri coğrafyasından 14 ülkenin tüketici elektroniği gazetecilerini temsil eden bağımsız bir kurum. TIPA editörleri her yıl 12 ay içerisinde piyasaya sunulmuş olanlar arasından en iyi fotoğraf ve görüntüleme ürünlerini seçiyor. 2011 ödüllerinde TIPA editörleri Panasonic”in dijital görüntüleme ürünlerini, yenilikçilik, son teknoloji kullanımı, tasarım, değer ve kullanım kolaylığı gibi niteliklerinden ötürü bir kez daha onurlandırmış oldu.

Panasonic Lumix GH2

Panasonic Lumix GH2

 

 

Panasonic Lumix FT3
Panasonic Lumix FT3

 

 

Panasonic Gold SDHC UHS-I SD
Panasonic Gold SDHC

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here