Ana sayfa Yazılım Panasonic”den 2011 model 3D kamera!

Panasonic”den 2011 model 3D kamera!

0

Panasonic, 3D kameralarını tanıttı

Panasonic”in HD video kameralarının yeni amiral gemileri konumuna oturacak olan 900 Serisi ürünler ışık toplama verimliliğini ve az ışıkta bile düşük gürültülü kayıt performansını artıran gelişmiş Crystal Engine PRO teknolojisini kullanıyor. Crystal Engine Pro gürültü seviyesini alışılmış modellere kıyasla yaklaşık %45 oranında azaltıyor. Yeni TM900, HS900 ve SD900, Panasonic”in uzun geçmişi boyunca en iyi görüntü kalitesini sunan Gelişmiş 3MOS Sisteminin avantajlarından sonuna kadar faydalanıyor.

2011″in göz alıcı kamera serisine heyecan verici bir yenilik daha katılıyor. 900 Serisi HD kameralar opsiyonel 3D çevrim lensi CLT1 sayesinde üç boyutlu video çekim yapabilir hale geliyor. Kullanıcıların kameralarını bir 3D kamera haline getirmeleri için yapmaları gereken tek şey TM900, HS900 ve SD900 HD video kameralardan herhangi birine lensi takıp Panasonic”in Hollywood filmlerinde kullanılan 3D kayıt teknolojisi eşliğinde güçlü, hayat kadar gerçek 3D görüntüler kaydetmek oluyor. Kullanıcılar 900 serisi tüm Panasonic kameralar sayesinde geçmişte yalnızca sinema profesyonellerine ait bir ayrıcalık olan, kendi 3D filmlerini yaratma imkanına sahip oluyor. Görüntülerin kaydedildiği AVCHD formatı çekilen tüm 3D filmlerin Panasonic 3D VIERA televizyonlarda ve Blu-ray Disc oynatıcı ve kaydedicilerde oynatılmasını sağlıyor ve daha sonra bu görüntülerin düzenlenip DVD ya da bir Blu-ray Disc”e yazılmasına imkan tanıyor.
 

Panasonic TM900, HS900 ve SD900 konunun hareketliliğinden ötürü oluşabilecek görüntü bulanıklığını ortadan kaldırıyor ve hem net hem de ayrıntıları çok güçlü görüntüler üretiyor. Panasonic bu en yüksek görüntü kalitesine ulaşmak için Leica Dicomar lens, 3MOS sensör ve Crystal Engine PRO”dan oluşan ideal kamera sistemini kullanıyor.

 

 

Panasonic”in 900 Serisi kameralarının tümünde kullanılan F1.5 Leica Dicomar lens 46 mm”lik çapı sayesinde önceki lenslerden daha da parlak görüntüler üretiyor ve lens çevresinde oluşabilen ton kaybı ve bozulma gibi etkileri ortadan kaldırıyor. Ghost efekti ve kamaşmayı da bastıran F1.5 Leica Dicomar lens sahip olduğu 35 mm”lik geniş açı sayesinde açı, mekan ve manzara dinlemeden çekim yapabilmek için ideal bir kullanım sunuyor.
 

Panasonic”in 900 serisi yeni HD video kameralarının Türkiye”de piyasaya çıkış tarihleri ve satış fiyatları ilerleyen bir tarihte belli olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here