Ana sayfa Donanım Panasonic 8 yeni HD kamerasıyla karşınızda

Panasonic 8 yeni HD kamerasıyla karşınızda

0

Panasonic yeni performans özellikleri ve fonksiyonları sunan 8 adet HD video kamerasını tanıtıyor

Yeni ürün çeşitliliği hem HD hem de 3D”de optimum görüntü sağlıyor. En önemli ürünler olan HC-X900, X900M ve X800 modelleri ve nano yüzey kaplama teknolojine sahip Leica Dicomar Lens 3MOS Pro ve Crystal Engine Pro II kombinasyonu Panasonic”in şimdiye kadarki en yüksek görüntü kalitesini sunuyor.

 

Panasonic HC-X900, X900M ve X800 kameralarının ana bileşenlerinde (lens, sensör ve motor) geliştirmeler yaptı. 3MOS Sistem Pro düşük ışık kayıtlarında mükemmel performans gösteriyor ancak önceki ürünlerle karşılaştırıldığında gürültüleri yüzde 40 oranında azaltıyor. Nano yüzey kaplama teknolojine sahip F1.5 Leica Dicomar Lens hayalet efektleri ortadan kaldırarak ışıl ışıl kayıt olanağı sunuyor. Gelişmiş 3MOS Sensör mikronaltı doğrultuda piksel kaydırma teknolojisiyle sonuç her zaman yüksek hassasiyetli oluyor.

Sadece opsiyonel VW-CLT2 3D önüştürme objektifini monte ederek AVCHD 3D formatının MVC (Multiview video kodlama) kayıt sistemiyle yüksek kalitede Full HD filmler çekilebilir. 3D filmler, 3D TV”ler ve 3D Blu-ray Disk oynatıcılar ile tamamen uyumludur. İstenen rötuşları yapmak ve efektler eklemek için kameralarla beraber gelen yazılımı kullanarak 3D videolar kolayca düzenlenebilir.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here