Ana sayfa Donanım Packard Bell’den ilk netbook serisi : DotS satista!

Packard Bell’den ilk netbook serisi : DotS satista!

0

Packard Bell dünyanın ilk LED ekranlı 500GB’lık netbook’u DotS’i satışa çıkardı

Packard Bell dot s standart klavyenin %93″ü büyüklüğündeki geniş klavyesiyle kolay yazma olanağı sunuyor ve bilinen çoklu komut özelliklerine sahip dokunmatik faresi sadece iki parmakla gezinti için mükemmel.

Fonksiyon tuşlarının üzerine uygun bir şekilde yerleştirilen ve simgelerle gösterilen tek-tık kısayol tuşları sayesinde basit bir dokunuşla sık kullanılan uygulama ve fonksiyonlara erişmek mümkün. Oynatma, durdurma, ses açma veya kısma ve daha birçok fonksiyon artık hiçolmadığı kadar kolay. MyBackup tuşu dosyalarınızı ne zaman ve nereye yedeklemekistediğinizi ayarlamanıza yardım ediyor.

DotS satista
özgürlüğün Zirvesi

Yeni Packard Bell dots kullanıcısını tamamen özgür kılmak için tasarlanmıştır. Son derece ince ve hafif (yaklaşık 1 inç ve 1,2 kilo ağırlığında) olan bu bilgisayar standart bir dergiden (yaklaşık 25 x 18 cm) bile daha küçüktür.

Tek şarjda 8 saatekadar batarya ömrü sizi kablolardan kurtarıyor. Düşük güçlü Intel® Atom™işlemciler iyileştirilmiş çoklu görev deneyimi sunuyor.

Son olarak, yeni fişli adaptör geleneksel AC adaptörlerin yerini alıyor; daha hafif ve daha kompakt olan bu aksesuar çantanızda taşımak için ideal.

 

 

Her zaman…temas halinde!

Yeni Packard Bell dot sistediğiniz zaman istediğiniz yerde arkadaşlarınız ve aileniz ile görüşebilmenizisağlıyor. Dâhili web kamerası ve mikrofonu ile her yerde arkadaşlarınız ve aileniz ile yüksek çözünürlükte yüz yüze sohbet edebilirsiniz.

PackardBell Social Networks uygulaması, sadece atanmış tuşa basarak Facebook, YouTube ve Flickr”da arkadaşlarınızın durumunu takipetmenizi ve kendi durumunuzu güncellemenizi sağlıyor.

Wi-Fi® bağlantısı ve isteğe bağlı Bluetooth 3.0 favori dosyalarınızı maksimum hızda veçok kolay bir şekilde paylaşma imkânı sunuyor.

Packard Bell dot s fotoğraf ve videodüzenleme için olduğu kadar depolama ve paylaşım için de idealdir. Maksimum 250GB sabit disk, hepsi bir arada kart okuyucu ve tam sürüm Adobe® Photoshop Elements 9 bu mini dizüstü bilgisayarın gizli cevherleri.

Stoklar, ürünle birlikte verilen yazılım ve teknik özellikler ülkeye göre değişmektedir. PackardBell dot s ailesinden DotSE3/N570/2/500/BT/W7S konfigürasyonlu DotSe3 modeli Türkiye”de Haziran ayından itibaren 399$+kdv fiyatıyla satıştadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here