Ana sayfa Oyun Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamaya göre HITMAN, 7 milyon oyuncuyu geçti!

Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamaya göre HITMAN, 7 milyon oyuncuyu geçti!

0

Bugün oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamaya göre HITMAN, 7 milyon oyuncuyu geçti ve oyunun oyuncu sayısı her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Geliştirici ekibin patronu olan Hakan Abrak”dan gelen bilgilere göre HITMAN şu an 7 milyon oyuncuya sahip ve bu oyuncuların birçoğu aktif, her gün oyunu oynayan tiplerden. Ayrıca dediğimiz gibi, patronun dediğine göre de her geçen gün bu oyuncu sayısı yükseliyor.

Aslında Hakan Abrak”ın dedikleri için yalan diyemeyiz çünkü oyunun oyuncu sayısı Ağustos 2017 içerisinde 5 milyon idi. Bu da demek oluyor ki HITMAN, 2-3 ay gibi kısa bir sürede 2 milyon oyuncu kazanmayı başardı. Square Enix ile yollarını ayıran IO Interactive, şimdilik Hitman serisi ile güzel gidiyor gibi görünüyor. Bakalım serinin yeni oyunu ile elimize neler geçecek?

HITMAN ile Nişangahını Hazırla

Ulusların, adaletin ve etik değerlerin ötesindeki acımasız bir dünyaya adım atın. Hiç uyumayan ve her yerde var olan bir dünya. Bir kere adım atarsan… geri dönüşü olmaz. Suikastçıların dünyasına hoş geldin ve sen Agent 47 olarak bu kana bulanmış hanedanlığın kralısın.

International Contract Agency”nin bir ajanı olarak senin işin, tüm dünyadaki yüksek profilli hedeflerin işini bitirmek. İster kaba kuvvet kullan ya da ister dahice suikastlar gerçekleştir, Ajan 47″”nin tüm hünerleri parmaklarının ucunda ama unutma, yaratıcılık senin en tehlikeli silahın… Oyundaki tüm detaylı bölgeler, PlayStation Network üzerinden indirilen yeni sahneler, görevler ve suikastlar ile yaşayan bir sandbox”tır ve PlayStation 4″e özel kontratlarla rakiplerinden bir adım önde olmayı sakın unutma.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here