Oyunculara özel mouse’lar

Mouse alırken fiyat/performans dengesine dikkat. İşte size bu bakış açısıyla oluşturulmuş bir liste.

En iyi oyun bilgisayarlarından birini oluşturduysanız (veya satın aldıysanız), piyasadaki en iyi oyun mouse’larından birini kullanma zamanı gelmiştir. Bir katil teçhizatı ile binlerce kişiyi öldürdükten sonra harcamalarınızı gözden geçirmek isteyebilir, ancak sıradan bir işaretleme cihazına neden razı olmamanız gerektiğini belki daha iyi anlayabilirsiniz. Bunun yerine en iyi oyun mouse’unu almalısınız, böylece o harika bilgisayara eklenen her şey birbirine yakın kalitede olur. Neyse ki, son zamanlarda elimize geçebilecek en iyi oyun mouse’larından bir liste oluşturduk, yani doğru yerdesiniz.

Çevre birimlerinde pahalı olanın daha iyi olduğu şeklinde bir söylenti vardır. Bu tamamen yanlıştır ve aynı şey oyun mouse’ları için de geçerlidir. Bunun yerine, bulabileceğiniz en iyi oyun mouse’unu satın almaya gittiğinizde, fiyat ve performans arasında makul bir dengeye sahip olan bir mouse’u seçmeniz gerekir. Neyse ki, oyun mouse’ları listesine, bu felsefeyi akılda tutarak yaklaştık. 

Bu listedeki her mouse, bu değer dengesine sahiptir. Bu mouse’lardan hangisini seçerseniz seçin, memnun kalacaksınız. Ne tür oyunlar oynarsanız oynayın, bu listeye baktıktan sonra elinize en iyi oyun mouse’larından birini alacağınızı düşünüyoruz.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam