Ana sayfa Haber Oyuncu telefonlarına yeni giriş: Asus ROG

Oyuncu telefonlarına yeni giriş: Asus ROG

1

Republic of Gamers, oyuncu donanımı için her zaman üst seviye kaliteli bir marka olmayı başarmıştır. Asus’un markası ışıklı tasarımları ve güçlü donanımlarıyla pazarın isteklerine cevap verebilirken şimdi de bir oyun odaklı akıllı telefon için kolları sıvadı.

Razer Phone, Xiaomi Black Shark, ZTE Nubia Red Magic, şimdi de Asus ROG ile artık bir trend haline gelen oyuncu telefonları, bilinen donanım markalarının oyuncu telefonlarıyla bu hizmetleri mobile taşıma çabaları olarak görülebilir.

Asus’un rakiplerinden hiç de aşağı kalmayacak akıllı telefonu söylentilere göre Tayvan’daki Computex etkinliğinde ortaya çıkarılacak. 5-9 Haziran arasında gerçekleştirilecek fuardan beklenen akıllı telefon şüphesiz Qualcomm Snapdragon 845 ile gelecektir. Bu şuan pazarda olan en güçlü işlemciye eşlik edecek muhtemel 8GB RAM ve 144Hz’lik bir ekran akıcı oyun deneyimi sunacaktır. Oyun deneyimini ciddi anlamda uzun süre sürdürebilmek için ise hatrı sayılır boyutta bir pilin cihazda yerini alacak olması muhtemel. 

Cihazın fiyatlandırmasıyla ve belki de tasarımıyla öne çıkabilecek olduğu bu oyuncu telefonları alanı gittikçe kızışacak gibi görünüyor. Şu sıralar insanların rekabetçi düzeyde oynadığı PUBG Mobile oyunu gittikçe daha güçlü akıllı telefonlar isteyecektir ve kullanıcılar şüphesiz bu oyuna ve gelecek benzerlerine ilgi duyup oyun donanımlarını alacaklardır. Bu alanda Asus’un süregelen tecrübesi mutlaka işe yarayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here