Ana sayfa Haber Oyun tutkunlarına Gigabyte”dan destek

Oyun tutkunlarına Gigabyte”dan destek

0

Yıl boyu beklenen oyunlar, nihayet kasım ayında raflarda kendini göstermeye başladılar. Bu durum, oyun severleri oyun PC‘si arayışına itiyor. Call of Duty Advanced Warfare, Ryse Son of Rome, Assassin’s Creed Unity ve dahası, bu ay itibariyle mağazalardaki yerini almaya başladı. Haftasonlarını iple çektiren bu oyunlar için elbette, bilgisayarın performansı da düşündürücü. 

Bu ay itibariyle, grafik kartlarında yeni bir dönem başlıyor. Bilgisayar üreticileri, oyun konsollarının yarışında var olabilmek adına grafik üniteleri birer birer elden geçirilmeye başlandı.  Art Sistem’in Türkiye’ye getirdiği Gigabyte oyun dizüstüsünün son ve en güçlü cihazı P27GV2, oyun severlere sadece performans değil; uzun ömürlülük de sağlıyor.

 

2 GB GDDR5 NVIDIA GeForce GTX 860 ekran kartı, Full HD 17,3 mat LCD ekran teknolojisi, 8GB DDRIIIL 1600 RAM desteğine ek olarak, uzun ömürlü kullanım için bilgisayarı modifiye etmek mümkün. Easy RAM Upgrade özelliği, cihazın teknik desteğe gerek kalmadan kendiniz 24 GB RAM’e kadar yükseltebileceğinizi de söyleyelim.  4. Nesil Intel Core i7 2.5-3.5 GHz işlemci performansıyla altyapı donanımı sağlanıyor. P27GV2‘nin mat ekran özelliği de; ekranın ışığını dış etkenlerden koruyarak hem göz sağlığınızı hem de oyun zevkinizi düşünülerek hazırlanmış.  Son olarak, 1TB 2.5″ HDD 7200 rpm hızında sabit ünitenin dışında, verilerin ve oyunların daha hızlı çalışmasını sağlayan 128GB mSATA SSD seçenekleri de Gigabyte’nin yeni oyun bilgisayarında bulunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here