Ana sayfa Donanım Oyun Gerçeğe Dönüşüyor!

Oyun Gerçeğe Dönüşüyor!

0

ASUS Dünyanın ilk NVIDIA® 3D Vision Donanımlı G51J 3D Oyun Notebook”u ile Sürükleyici Oyun Deneyimi Sunuyor

Oyunlarda ve video ortamında gerçekçi 3 Boyutlu görüntüler sunan dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı ASUS G51J 3D, üstün bir oyun ve multimedya deneyimi sunuyor. NVIDIA® 3D Vision™ ve özel tasarlanmış 3D gözlük ile birlikte donatılan ASUS G51J 3D, NVIDIA® GeForce® GTX 260M 1GB DDR3 ekran kartı sayesinde oyunlardan alınan heyecan maksimum düzeye ulaşıyor. EAX ve CMSS ses teknolojilerinin sağladığı kristal netliğinde ses ve çevre ses efektleri, Altec Lansing® hoparlörler aracılığı ile kullanıcısıyla buluşuyor. Intel® Core™ i7 işlemci ve 64-bit Windows® 7 işletim sistemi ile güçlendirilen ASUS G51J 3D oyun meraklıları için mükemmel bir silah olacaktır.
   
Sürükleyici Oyun Deneyimi: Sanal ve Gerçeklik Arasındaki Geçit
NVIDIA® 3D Vision™ ile donatılan ASUS G51J 3D, 3D Vision™ gözlükler sayesinde her açıdan net, parlak ve yüksek çözünürlükte gerçekçi grafikler sunuyor. Böylece oyuncular kendilerini oyun içerisinde hissediyorlar. Kullanıcılar 3D Vision ile çalışabilen; Resident Evil® 5, Borderlands™, World of Warcraft®: Wrath of the Lich King™, Batman®: Arkham Asylum™ and Star Trek® gibi 400″e yakın PC oyunu ile artık yepyeni boyuta geçmenin keyfini yaşıyorlar.

NVIDIA®”nın 3D Vision ünitesinin Genel Müdürü Phil Eisler; “NVIDIA® olarak ASUS ile dünyanın ilk 3D Vision notebook”unu geliştirmenin heyecanını yaşıyoruz” dedi. “ASUS G51J 3D notebooklar oyun ve 3D notebook dünyasına getirdiği standartlarla öncülük edecektir. ASUS”a bu kilometre taşı için tebriklerimizi sunuyoruz!”
 

 

 

Bu etkileyici görsel efektler EAX HD 4.0 3D ses teknolojisi ve CMSS surround ses sistemi ile tamamlanıyor. EAX HD 4.0 ses teknolojisi oyun içindeki çevresel sesleri üç boyutlu ses efektlerine dönüştürmeye yardımcı oluyor. Ses hafızasında bulunan ve 300″den fazla oyunu destekleyen 64 farklı ek ses efekti ile de gerçeğe yakın bir ses deneyimi sunuyor. Tüm bunlara ek olarak Altec Lansing® hoparlörler ASUS G51J 3D”yi multimedya dünyasında rakipsiz kılıyor.

 

Gücün Tanrısı: çoklu Görev ve Oyun Performansı
En son Intel® Core™ i7 işlemcisi ile güçlendirilen ASUS G51J 3D”de dört fiziksel çekirdek birlikte çalışarak uygulamalar ve işletim sistemi için ek bir performans sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, çoklu görevlerde veya oyunlarda yüksek çözünürlük ve rahat bir kullanım elde ediyorlar.

Şaşıracaksınız: İnanılmaz Hızlı Grafiklerle Başınız Dönecek
ASUS G51J 3D grafik olarak kullanıcıların bütün beklentilerini karşılayacak nitelikte. ASUS mühendisleri 15.6 inç notebook içine zekice yerleştirdikleri NVIDIA® GeForce® GTX 260M ekran kartı ile termal ve yerleştirme sorunlarının üstesinden başarı ile geliyorlar. 1GB DDR3 dahili video bellek ile ASUS G51J 3D 15 ve 16 inç notebooklar 3DMark®06″da 11,000″lik skor elde ediyorlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here