Ana sayfa Donanım Oyun Canavarı Alienware M17x Türkiye’de

Oyun Canavarı Alienware M17x Türkiye’de

0

Dell’in üstün performanslı Oyun Bilgisayarı markası Alienware, yeni modeli M17x ile oyun deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor

Alienware M17x kullanıcıyı çepeçevre sarmalayan yüksek çözünürlüklü surround ses deneyimi ve en iyi performans için 3D özelliğine sahip Alienware M17x, aynı zamanda en yeni NVIDIA GeForce ve AMD Radeon HD ekran kartları, THX 7.1 dijital surround ses, Creative Sound Blaster ses kartı ve Klipsch marka hoparlörleriyle tüm duyulara hitap eden bir deneyim sunuyor.
 

Alienware M17x daha zengin bir oyun deneyimi içini, oyuncuları her açıdan tatmin edecek özeliklere sahip. M17x ‘da 32 GB’a kadar en yeni NVIDIA ve AMD grafik kartı seçenekleri, isteğe bağlı 17.3 inç 120Hz WideFHD WLED 3D ekran ve THX 3.0 surround ses seçenekleri mevcut. AMD Radeon HD 7970M grafik kartı ve en yeni GDDR5 NVIDIA GeForce GT 660M ve 675M grafik kartlarına sahip ilk dizüstü bilgisayarlardan da biri.

Alienware M17x , Intel’in üçüncü nesil işlemcileri ve Intel Turbo Boost 2.0 teknolojileri ile uyumlu ve ayrıca HDMI 1.4, hızlı veri transferi için USB 3.0, Bluetooth 4.0, isteğe bağlı 3D HD oyun oynama, isteğe bağlı Blu-Ray disket sürücü ve Klipsc hoparlörlerin sunduğu benzersiz ses kalitesine sahip. Buna ek olarak, Alienware dizüstü bilgisayarlarda bulunan AlienAdrenaline sayesinde kullanıcılar oyun kısa yollarını yaratabiliyor veya sistem performansını arttırmak ya da deneyimlerini kişiselleştirmek için bir dizi komutu harekete geçiren uygulamalar yaratabiliyorlar.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here