Ana sayfa Oyun Overwatch, Xbox One X ile bizlere 4K çözünürlükte bir oynanış keyfi sunuyor!

Overwatch, Xbox One X ile bizlere 4K çözünürlükte bir oynanış keyfi sunuyor!

0

Geride bıraktığımız haftalarda çıkışını gerçekleştiren Xbox One X, şu an birçok oyuncu tarafından kullanılıyor. Konsol, hem oyunculara, hem de oyun geliştiricilerine ekstra bir güç sunduğu için de herkes bundan faydalanmak istiyor. Görünüşe bakılırsa konsolun bu gücünden şimdi de Blizzard Entertainment yararlanacak. çünkü ekibin yaptığı yeni açıklamalara göre Overwatch, Xbox One X üzerinde 4K/60 FPS olabilir. Peki, bu sırada oyunun PlayStation 4 Pro sürümü nasıl gidiyor? Hemen cevaplayalım: Overwatch, PlayStation 4 Pro üzerinde de 4K çözünürlük sunuyor ama sadece kullanıcı arayüzünde. Yani oyunun kendisi 1080p, menüleri 4K. Fakat buna karşılık oyundaki grafik seviyesiyükseliyor.

Blizzard Entertainment cephesi bu konuda bir açıklama yaptı ve açıklamada, “Overwatch takımı olarak Xbox One X ve konsolun bizlere sunduğu yeni olanaklar için oldukça heyecanlıyız. Geliştirici ekibimiz şu an bu konsol üzerindeki oyun deneyimini iyileştirmek için çalışıyor. Oyunu konsol üzerinde 4K çözünürlüğe çıkartmayı deniyorlar. Oyunumuzun menülerinin büyük ekranlarda daha doğal görünmesini istiyoruz.” dendi. Bu açıklamalara bakacak olursak geliştirici ekip sadece oyunun menülerini 4K çözünürlüğe çıkartmayı düşünüyor, aynı PlayStation 4 Pro ile yapıldığı gibi yani.

Overwatch İle Barış İçin Ateş Edin

Askerler, bilim adamları, maceracılar ve acayiplikler – Overwatch”ın savaşla alt üst olmuş dünyasına hoş geldiniz. Takım tabanlı hızlı bir nişancı oyununda zamanı bükün, yer çekimine meydan okuyun ve sıra dışı güçleri ve silahları kullanın.

Zaman sıçraması yapan bir maceracıdan roket çekiçli bir savaşçıya ve üstün bir robot keşişe kadar farklı tipte kahraman arasından seçim yapın. İster ön cephede savaşın, ister enerji kalkanınızla savunma hattı oluşturun ya da ister müttefiklerinizin daha fazla hasar vermesi için destek olun, takımın parçası olarak her kahramanın yeteneklerinin etkili olacağı bir rol vardır. Oraya gidin ve gizemli Temple of Anubis”in sırlarını koruyun, King”s Row boyunca bir EMP aygıtına refakat edin ve daha fazlasını yapın – tüm dünya sizin savaş meydanınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here