Ana sayfa Haber Overwatch”un yeni kısa filmi, Mei’nin trajik kökenlerini açığa çıkarıyor

Overwatch”un yeni kısa filmi, Mei’nin trajik kökenlerini açığa çıkarıyor

0

Yeni bir Overwatch CGI fragmanı yayınlandı ama merak etmeyin, geçen gün yayınlanan Jankrat ve Roadhog komedi  skecindeki gibi kısacık bir şey değil. Mei bu sefer filmin yıldızı. Bunun da sebebi büyük oranda tüm arkadaşlarının ölmüş olması.

Yeni kısa metrajlı film Mei”nin kökenleriyle ilgili hikayenin yeniden anlatımından ibaret. Mei ve Ecopoint Antarctica”daki ekibinin buz fırtınasında mahsur kaldıkları esnada Mei”nin yolunda gitmeyen bir krio-hibernasyon sonucunda hayata dönmesi ile başlıyor film.  Mei hayata döndüğünde herkesin öldüğünü, hayatta kalanın sadece kendisi olduğunu görür. üstelik dokuz yıl boyunca donmuş halde kalmıştır ve dış dünya ile temas kurma imkanı da yoktur.

Dron yoldaşı Snowball”un yardımıyla yolunu özgürlüğe taşımak zorunda. Oldukça zorlu, tek başına yürünecek olan bu yolda Snowball” da takımına bir kişiyi almak zorunda. Mei yine de zorlanıyor…

Mei oyunda, insanların yaşam süreçleri dahilinde ölümlerini durdurarak onları büsbütün ölümlü hale getirmek için beyinlerine buz saçaklarını dolduran, kalpsiz bir buz şeytanı karakterini oynuyor. Aynı zamanda da kızgın. Fakat bu kısa metrajlı filmden sonra onun için üzülebilirsiniz. Yani, tam olarak olmasa da, hemen hemen. Ama sonra onun Mei olduğu gelecek aklınıza. O nedenle çok da takmayın kafanıza.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here