Ana sayfa Oyun Overwatch’ın yeni haritası Junkertown yayınlandı!

Overwatch’ın yeni haritası Junkertown yayınlandı!

0

Geliştiriciliğini Blizzard”ın yaptığı Overwatch efsane olmaya aday oyunlar arasında gösteriliyor. Oldukça kaliteli grafikler ve görsel efektleri ile oyun severlere keyif veren Overwatch, yeni haritasını yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde Blizzard, Overwatch için yeni bir özgürlük haritasının yapım aşamasında olduğunu ve en yakın zamanda oyuncuların huzuruna sunacağını duyurmuştu. Yoğun bir çalışma temposu belirleyen Blizzard, hız kesmeden yeni haritayı geliştirmeye başladı. Titizlikle çalışan Blizzard, Overwatch için yeni haritasını yayınladı.

Overwatch”un yeni haritası olan Junkertown PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandı. Tüm platformlar için aynı anda yayınlanan haritanın fragmanı da yayınlanarak oyunculara yeni harita hakkında bilgi verildi. Milyarlarca oyuncunun milyarlarca saatini geçirdiği Overwatch günden güne daha kaliteli bir hal almakta. Sürekli güncellenen ve yeni eklenen özellikler ile Overwatch oyuncu kitlesini sürekli arttırmaktadır. Blizzard gibi ünlü bir geliştirici firmasının eseri olan Overwatch yeni haritası ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here