Ana sayfa Oyun Overwatch”a yeni kahraman geldi!

Overwatch”a yeni kahraman geldi!

0

Blizzard’ın bildiğimiz tarzından çıkıp geliştirdiği ve herkesi şaşırtmayı başardığı bir oyun olan Overwatch, büyüyen oyuncu sayısı ve sürekli gelen yenilikler ile büyümeye devam ediyor. Blizzcon 2017 bünyesinde gerçekleşen açılış seremonisinde lordumuz ve kurtarıcımız Jeff Kaplan, Overwatch’a yeni eklenen kahraman Moira ve BlizzardWorld isimli haritayı duyurdu. Yayınlanan fragmanda karşımıza çıkan Moira, bir destek kahramanı olacak. Tarzı ve özellikleri ile oyuncuların hemen dikkatini çeken Moira, ilerleyen aylarda oyuna eklenecek.

verwatch nedir?

Overwatch, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. 7 Kasım 2014 tarihinde duyurulmuş ve dünya çapında 24 Mayıs 2016 tarihinde çıkış yapmıştır. Oyun farklı haritalarda farklı oyun modları ile oynanır. Oyun içerisinde farklı özelliklere ve yeteneklere sahip birçok karakter ve bu karakterlerin her birinin farklı rolleri vardır. Devasa bir oyuncu sayısına sahip olan oyun, Blizzard’ın da en hızlı büyüyen oyunu olmuştur.

Blizzcon 2017 tüm hızıyla devam ediyor. 3-5 Kasım tarihleri arasında sürecek olan etkinlikte birden çok oyun duyurusu beklenmekte.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here