Ana sayfa Donanım Otomobil müzik sistemleri için mini USB sürücü

Otomobil müzik sistemleri için mini USB sürücü

0

Verbatim Store ‘n’ Go USB Car Audio Storage

Günümüzde müzik dosyalarının çoğunu depolayıp çalmak için genellikle MP3 dosyaları kullanılır. USB portu destekleyen araba müzik çalarlarının giderek artmasıyla beraber Verbatim oto radyo USB yuvasına mükemmel uyan ve sürüş esnasında tüm favori MP3 müziklerinizi dinlemeniz ve saklamanız için ideal bir çözüm sunan çok küçük bir USB sürücü geliştirdi.

Bir Liralık madeni paradan daha büyük olmayan yenilikçi USB sürücü bir USB portuna takıldığında zar zor fark edilir ve bir yolculuk için fazlasıyla yeterli olan 2000 ses dosyasını saklayabilirsiniz . Verbatim Audio USB “yi USB yuvasına taktığınızda sadece 0,5 cm”lik kısmı dışarda kalır. Uzun süreli takılı kalması USB”ye veya USB yuvasına herhangi bir zarar vermez ve standart bir USB sürücüsü gibi herhangi bir USB 2.0 girişli netbooklar, masaüstü bilgisayarlar ve dijital fotoğraf çerçeveleri gibi aygıtlarda kullanılabilir.
 

Nitelikleri

• 8 GB saklama kapasitesi
• Sadece 2g ağırlığında
• Bir Liralık madeni paradan daha küçük, takıldığında sadece 5mm çıkıntı kalır
• Radyolar, dizüstü bilgisayarlar, netbooklar ve dijital fotoğraf çerçeveleri gibi cihazlarda yarı kalıcı olarak durabilir
PC ve Mac işletim sistemleri ile çalışır
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here