Ana sayfa Haber Örnek bir Indiegogo projesi: Yağlarınızı oturduğunuz yerde yakın

Örnek bir Indiegogo projesi: Yağlarınızı oturduğunuz yerde yakın

0

Bu kulaklığı günde 45 dakika takın; vücudunuzu daha fazla yağ yakarak daha yalın, daha normal bir görünüm elde eder. Hayır, bu bir “mucize” tedavi reklamı değil, iyi görünen bir nörostimülasyon cihazı olan Neurovalens Modius için atılan bir adım. Normalde spor salonunda harcanandan daha az bir zamanda, bu teknoloji parçası, vücudunuzu egzersiz yaptığını düşünmeye ve iştahını azaltmaya çalışıyor; bu da ulaşılması zor olan kilo kaybı hedeflerine çok fazla çaba harcamadan ulaşılmasına yardımcı oluyor.

Bir saniye için güvensizliği bir tarafa bırakın. Modius, bir çift kulaklık gibi giyilen bir başlık olup, sadece kulakların üzerindeki kapaklar yok. Bunun yerine, iki ped, kulaklarınızın hemen altına oturuyor ve vestibüler sinirinize düşük güçlü elektriksel darbeler sağlayarak hipotalamusu harekete geçiriyor. Neurovalens, Netflix’i izlemek için oturmuş olsanız bile, bedensel açıdan aktif biri olduğunuzu düşünmeye yöneltir.

Modius tarafından uyarılan sinir, metabolizmayı hızlandırmak ve daha fazla yağ yakmak isterken iştahı da azaltır, böylece çerezlere uzanmazsınız. Sıkça sorulan sorular bölümünde şirket, bunun egzersiz veya diyet olmadan gerçekleşeceğini, ancak ikisini birden yaparsanız sonuçların daha da artacağını söylüyor. 

önerilen “eğitim” programında her gün haftada beş gün 45 dakikalık oturumlar gerçekleştiriliyor. Yapılan erken bir araştırmada, Modius’u kullanarak 16 haftalık bir sürede vücut yağında yüzde 8’lik bir azalma meydana geldiği görülmüş ve şirketin kurucusu, cihazı bir yıl kullanarak deneyimlerini yazmış. Bağımlılık yaratmayan, kullanımı güvenli ve görünüşe göre hiçbir yan etkisi yok. 
Indiegogo’dan şu anda $250 karşılığında alınabiliyor ve sonbaharda piyasaya çıkması bekleniyor. Şirket, teknolojinin iyi çalışmasına güveniyor ve istenen sonuç elde edilmediği takdirde para iadesi garantisi veriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here