Ana sayfa Haber Optlook bir pazarlama yazılım çözümü

Optlook bir pazarlama yazılım çözümü

0

İnternet sitelerinin bel kemiği olan sosyal medya ve sosyal medya reklamları, oldukça hassasiyetle yaklaştığımız bir konu. Uygun başlık, uygun görsel ile sosyal medyada paylaşmak, ilgili kitleyi habere veya içeriğe yönlendirir, zor olan; gerçekten okuyucuya uygun görsel ve başlığı seçmek.

Sosyal medyanın yazarlığı, editörlüğü gibi alt kollarına yazılım da eklendiğinde, Optlook.net devreye giriyor. Türkiye’de girişimi başlatılan ve kısa zamanda dünyaya açılan; Optlook, sosyal medya optimizasyonu konusunda bir ilk. Optlook servisi, internet sitesi olanların, içerik yaymak ve reklam sağlamak için ihtiyaç duydukları bir yazılım servisi.

İnternet siteleri üzerinde ve sosyal medya üzerinde, içerik ile ilgili her bir link ayrı bir görüntü oluşturuyor. İnternet sitesinin teknik altyapısında gerekli kodlamalar doğru şekilde yapılmadığında, hatalı ve yanlış veri akışı oluşuyor veya hiç akış ve görünüm oluşmuyor.  Teknik hatalarla oluşan bu aksaklıklar, internet sitelerinin sosyal medyadan trafik kazanmasını önemli ölçüde engelliyor.

 

 

 

Optlook.net, internet sitesi sorumlularının bu konudaki bütün problemlerini çözüyor. Bir API bağlantısı ile Optlook’u internet sitesiyle bağlanıyor. İnternet sitesinin linkleri, Optlook içeriğinde kişinin istediği gibi kategorilere ayırarak, sosyal medyaya uygun bir görünümle teknik kod gerektirmeden dilediği gibi düzenleniyor. 

Optlook, sosyal medya görünümünüzü ve vizyonunuzu a’dan z’ye çözümleyebileceğine dair oldukça iddialı. Sadece sosyal medya değil, bununla birlikte, hatalarınızı ve paylaşım performansınızı da sizlerle rapor vasıtasıyla paylaşır. Linler, her sosyal medya ağına özel olarak kurallar çerçevesinde kontol edilir ve hatalı olan linklerin, hatası ile birlikte site editörlerine veya sahiplerine raporlanıyor. Ayrıca sosyal medya paylaşım grafikleriniz; hangi sayfalar, hangi platformda ve paylaşım sayılarıyla ayrıntılı olarak gerekli kişilere raporlanıyor. Optlook ile birlikte, internet sitesinde okuyucuların en sevdiği sayfaları sunulmuş ve hazırlanmış hale geliyor.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here