Ana sayfa Haber Oppo, Şubat Ayında Katlanabilir Telefon Üretecek

Oppo, Şubat Ayında Katlanabilir Telefon Üretecek

0

Katlanabilir cep telefonlarının artık en önemli değişim araçlarından olacağı kesin. Çok sayıda haber sitesinin değindiğine göre; Oppo, önümüzdeki şubat ayında düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde bu konu hakkında daha fazla paylaşımda bulunacak.

Oppo İle İlgili Bu Haber Nasıl Yayıldı ?

Oppo ürün müdürü Chuck Wang şunları söyledi:“Samsung ve Sony’nin katlanabilir bir telefonda çalıştığını biliyoruz, ayrıca bu konuda Oppo’dan belki de bu konuda daha fazla haber bekleyebilirsiniz.”

Şirket; son yıllarda iki katına kadar katlanan bir cihaz da dahil olmak üzere bir dizi katlanabilir tasarımın patentini almıştı.

Uluslarası haber kuruluşları Wang’ı Oppo’nun MWC’de sergileyeceği katlanabilir bir cihaza sahip olacağı şeklinde yorumladı. Ancak durumun böyle olup olmadığı net değil.

Katlanabilir telefonların meşru bir trend olarak ortaya çıkıp çıkmayacağı veya teknik katalogdaki başka bir detayın görülüp görülmeyeceği belirsiz. Ancak, rekabetçi mobil sektörde dikkat çeken şirketler için katlanabilir cep telefonları yapmak son derece doğru bir yaklaşım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here