Ana sayfa Haber Oppo”nun yeni amiral gemisi: Kulaklık amfisi HA-1

Oppo”nun yeni amiral gemisi: Kulaklık amfisi HA-1

0


Oppo digital high-end kulaklık ve kişisel elektironik ses sistemlerinin yeni amiral gemilerinden birisi olan Kulaklık amfisi HA-1  dikkatinize sunuyoruz.

Oppo’nun en iyilerinden biri olan PM-1 magnetik kulaklıklarından sonra  bir diğer en iyi ürünü olan Kulallık Amfisi HA-1 ürünü müzik sevenlerin huzuruna çıktı.

PM-1, High-end ses kalitesi ve  kulağınıza göre seçebileceğiniz kulaklık pedleri seçeneğini sunan  bir ürün olarak Kulallık Amfisi HA-1 ile mükemmel bir uyum sağlıyor.

Kulaklık amfisi HA-1 özellikleri:

Oppo‘nun yıllara dayanan üretim deneyimi sonucu ödül kazanan HA-1 ürünü sunduğu çok yönlü BDP-105EU evrensel Blue-ray disk oynatıcısı ile müzik sevenlerin beğenisini kazanmakta.

HA-1 Dac section BDP-105 serisinin üstünde bir performans sergileyen bir ürün olarak daha geniş dijital giriş imkanları sunuyor. Bir tanesi akıllı telefonlar için ön paneldeki USB giriş, bir diğeri arka panale yerleşitirilen Asynchronous USB, bir çift S/PDIF giriş, bir AES/EBU girişi ve bir aptX- Enabled Bluetooth arayüzü ve daha fazlasını sunuyor. Daha fazlası ise iki adet biri tek uçlu RCA ve XLR ile dengelenmiş çıkış için tasarlanan analog giriş sunuyor. 

BDP-105D ilk gelişmiş disk çalar olmasına rağmen, HA-1  daha fazla imkanı sunmayı amaçlayan bir makina olarak tasarlanıyor, çünkü HA-1  Geleneksel DAC olarak kulanılması bakımından hem analog hem dijital olma özelliğini birarada sunmakta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here