Ana sayfa Haber Oppo’dan 10 GB Ram Kapasiteli Telefon

Oppo’dan 10 GB Ram Kapasiteli Telefon

0

Asya’nın artık teknoloji konusunda ciddi bir merkez olmaya başladığını herkes kabul ediyor. Neredeyse bütün teknoloji devleri; yapay zeka kullanarak akıllı telefonlarda devrim yaratmaya çalışırken, Oppo hiç beklenmeyen bir hamlede bulundu. 10 GB RAM ile güçlendirilmiş Find X varyantları, piyasaya sürecek olan Oppo; herkesin merakla beklediği bir firma haline geldi. Üstelik bu telefon, aynı zamanda 256gb depolama alanını da kendi içerisinde bulunduracak. Piyasa araştırması yapıldığında genellikle en üst düzey RAM kapasitesinin 8 GB dolaylarında olduğu biliniyor.

10 GB RAM Kapasiteli Telefon İçin Nefesler Tutuldu

 

Oppo Find X
Find X

 

Bu cihaz TENAA sertifikasyonu sürecinin geçmesiyle birlikte, resmi olarak tanıtılacak ve herkesin beğenisine sunulacak. Bu cihazın 1080p X 2340 piksel bir çözünürlüğe sahip olması da bekleniyor. Ekran büyüklüğü olarak ise 6.42 inç amoled ekran bu cihazda kullanılacak. Ayrıca, cihazla ilgili düşen son dakika haberlerini göre arka kısmındaki kamerası 20 MP dolaylarında olacak. Android işlemci kullanacak olan bu telefon modeli, Oppo tarafından son derece sürpriz özelliklere de sahip olabilir.

Akıllı telefon dünyası, çok daha farklı konuları konuşurken; Oppo kuruluşunun bu tarz bir hamle yapması ilgiyi üzerine çekmek istediğini gösteriyor. Birçok kullanıcının aynı anda onlarca uygulamayı kullanmak istemesi ise bu cihaza olan talebi ciddi oranlarda artıracak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here