Ana sayfa Haber Opera Touch iPhone İçin De Uyumlu Olacak

Opera Touch iPhone İçin De Uyumlu Olacak

0

Dünyanın en popüler internet tarayıcılarından bir tanesi olarak görülen opera, daha öncesinde Android için bir model ortaya koymuştu. Ancak ilerleyen dönemlerde iPhone ile ilgili çok fazla talep gelmeye başlayınca, kuruluş kolları bu sefer de iPhone için sıvadı. Bugüne kadar Android telefonlar içerisinde en yenilikçi ara yüzlerden bir tanesine sahip olmasıyla bilinen bu uygulama, arama hızını da son derece artırmıştı.

 

Opera touch
Opera touch

Opera Touch İphone İle İlgili Merak Edilen Herşey Burada

Her ne kadar Android sürüm için uyum problemi çok fazla yaşamasa bile, iPhone modeli için henüz tam olarak bir tahminde bulunmak mümkün değil. İlk etapta bazı uyum sorunları ortaya çıkabileceği gibi, bunun güncellemeler ile birlikte giderileceği de gelen haberler arasında. Opera Touch uygulamasının iPhone modelleri içerisinde yalnızca birkaç tanesinde mi, yoksa tamamında mı açılacağı da merak edilen bir diğer konu olacak gibi görünüyor.

Ekim ayı ile birlikte, iPhone uyumlu opera touch uygulaması konusunda büyük bir hız kat edilmesi ve çok kısa bir süre içerisinde de Apple Store tarafından kullanılmaya başlanması da gelen haberler arasında

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here