Ana sayfa Haber Online Davul Kayıt Sistemi Türkiye”de!

Online Davul Kayıt Sistemi Türkiye”de!

0
Projenizi bütçe açısında zorlamayacak, istediğiniz sonuca kısa bir zamanda ulaşacağınız, kayıt kalitesi ve performans açısından size garanti veren online davul kayıt sistemi Türkiye’de ilk defa Maslak433 Stüdyosu’nda hayata geçiyor. Yıllardır hem canlı performans hem de kayıt alanında onlarca başarılı isme eşlik eden usta davulcu Arbak Dal, hayata geçirdiği online davul kayıt sistemi sayesinde istediğiniz yüksek kaliteli davul kayıtlarına ulaşmanızı sağlıyor.
Canlı davul kaydı farklı bir olgu ve birbirinden bağımsız birçok parametreyi bir arada bulunduruyor. Canlı davul kaydı yapılabilecek akustik özelliklere sahip yeterli ebatlarda bir kayıt odası, kaliteli ve davul kaydına uygun mikrofonlar ve pre-ampler, farklı projelere cevap verecek çeşitlilikte davul ekipmanları, davul kaydı konusunda tecrübeli kayıt asistanları, projenizin başarısı için gereken canlı davul kaydının vazgeçilmezleridir. Bununla beraber bu tür imkanların kısıtlı olması, bütçe açısından zorlayıcılığı ve zaman problemleri, istediğimiz kalitede canlı davul kayıtlarına ulaşmamızı zorlaştırıyor. Bütün bu vazgeçilmezlerin yanında canlı davul kayıtlarımızın kalitesi ve başarısı insan faktörüne bağlı.

 

 

 

Akustik davul tonlama başlı başına bir uzmanlık alanı. Davul gibi birçok değişkenden oluşan bir enstrümanı mikrofonlamak ve doğru soundu bulmak ise işin diğer bir yönü. Tüm bunlarla beraber projenize uygun sound’u tasarlayacak yeterli enstrüman ve ekipman birikimine sahip olunması şart. Hepsinden daha önemlisi, sizi ve müziğinizi anlayıp onu hayata geçirecek ekip. Online davul kayıt sistemi tüm bu olanakları uygun bir paket halinde size ve müziğinize sunmak için tasarlandı. Tek yapmanız gereken, www.arbak.net‘e girerek, baş vuru formunu doldurmanız ve ne tarz bir davul kaydı istediğinizi tüm ayrıntılarıyla ifade etmeniz. Sonrasında siz dinlenirken, davul kayıtlarınız usta ellere emanet!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here