Ana sayfa Haber OnePlus Windows Phone ailesine katılmayacak.

OnePlus Windows Phone ailesine katılmayacak.

0

Microsoft yıl içerisinde Windows Phone ailesine katmak üzere pek çok firma ile anlaşma sağladı. Sıradaki Windows Phone ailesine katılacak cihazın OnePlus olması kaçınılmaz olarak görülüyor. Microsoft‘un potansiyel yeni Windows Phone üyesi bu sebeple bir fiyat değişikliğine de gidebilir. 

Microsoft bu anlaşma konusunda ısrarcı olsa da, durumu yavaşlatan OnePlus, durumla ilgili şu yorumu yaptı; “Microsoft ile Windows Phone konusunda irtibatımız sürüyor, neler olacağını biz de bilmiyoruz” diyerek aslında Windows Phone için açık kapı bırakıldı.

 

Windows Phone ailesine katılmaması için hiç bir sorun ve engel yok gibi görünüyor. İki taraf da anlaşma için istekli olsa da; OnePlus daha fazla Android cihazı satmak gibi bir isteği var. Yavaş adımlarla da olsa, yeni yıl içerisinde OnePlus yelpazesi içerisinde Windows Phone da görebiliriz.

Güncel bilgi: Şirket yetkilisi, Microsoft ile aralarında bir anlaşma zemini veya anlaşma olmadığını söyledi. Bugün dünya basınında yansıyan haber, OnePlus‘da üst düzey yetkili tarafından haber tam olarak yalanlanmasa da, daha önce söylenen “anlaşabiliriz” ifadesinin “kişisel görüş” olduğu kaydedildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here