Ana sayfa Haber OnePlus”tan Samsung benzeri tasarım açılımları

OnePlus”tan Samsung benzeri tasarım açılımları

0

OnePlus, Galaxy S8 ve Apple iPhone X”a benzer bir tasarıma sahip yeni bir cihaz üzerinde çalışıyor. Slashleaks”in 12 Ekim”de yayınladığı resimdeki cihazın ekranı, ön yüzü bütünüyle kaplayarak, fiziksel home tuşuna yer bırakmıyor. En üstte bulunan küçük bir çerçeve çıkıntısı, telefonun ön yüz kamerası ve kulaklığı için ayırılmış.

Daha önce BGR”da yayınlanan görüntüye göre ses kontrolü, açma/kapama ve ekran kilidi gibi fonksiyonları kontrol edeceği düşünülen dört adet buton bulunuyor. Telefonun özellikleriyle ilgili herhangi bir açıklama bulunmamakla birlikte cihazın arka yüzünün de nasıl göründüğüne dair bir fotoğraf henüz yayınlanmadı.

OnePlus”ın son birkaç aydır yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığına dair söylentiler bulunuyordu. Fakat cihazın ne zaman çıkacağı ve adının ne olacağına dair belirsizlikler devam ediyor.

Bazı haberlere göre OnePlus, yakında, OnePlus 5T olarak adlandırılacak bir cihaz çıkarabilir. Bazıları ise firmanın önümüzdeki yıl başlarında OnePlus 6 adında bir model çıkaracağını, 5T adlı bir modelin çıkmayacağını öne sürüyorlar.

Slashleaks”in yayınladığı resmin hangi modeli temsil ettiği ve gerçek olup olmadığı belli değil. Kaldı ki firma, herkesin bildiği gibi, son yıllarda oldukça ketum davranmakla birlikte, planları da çabucak değişebiliyor.

Bununla birlikte belli olan bir şey var ki o da OnePlus” da diğer firmalar gibi Samsung ve Apple”dan ip uçları alarak, modern tasarımları beraberinde getiren, fiziksel home tuşunun olmadığı bir tasarım üzerinde çalışıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here