Ana sayfa Haber OnePlus One ekim”i bekliyor

OnePlus One ekim”i bekliyor

0

OnePlus One cihaza sahip olmak için daha önce bir davetiye sistemi geliştirilerek, firma farklı bir “limitli” satış stratejisi geliştirmişti. Cihazın üreticileri OnePlus One’ın satışındaki stratejiyi değiştirmeye karar verdiler ve cihaza ulaşmak daha kolay olacak. OnePlus One‘ın yeni satış stratejisi ekim ayında belli olacak.. Daha önce firma, benzer haraketi eylül ayında yapmak istiyordu ancak duyurmak için biraz daha bekleme kararı alındı. Türkiye’de de fazlasıyla talep gören akıllı telefon, ekim ayından itibaren farklı bir sürece giriyor ve 2015 mayısında değişen satış stratejisine yenilerini ekleyecek. 

Ekim ayındaki firmaların haraketliliğini bekleyen OnePlus One‘ın bu ay içerisinde nasıl stratejiler gelişitreceği hakkında farklı görüşler bulunuyor. Ortak görüş ise, firmanın Moto X, Nexus X ve iPhone 6‘nın sektöre getirilerini analiz edecek ve OnePlus One‘ın yeni satış stratejisi buna göre belirlenecek.

 

OnePlus One‘ın şuan fiyatı 300 dolara inmesi ile cihazın daha fazla geniş kitleye ulaşılmak istenmesi olarak görülüyor. Böylece, çinli üreticiler OnePlus One için artık davetiye sisteminden ön sipariş sistemine dönebilir. Farklı görüşler bu şekildeyken, ön sipariş sistemine geçildiği taktirde kısıtlı sayıda satış politikasından da vazgeçileceği söyleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here