Ana sayfa Haber OnePlus 6T Beklenen İlgiyi Görebilecek Mi ?

OnePlus 6T Beklenen İlgiyi Görebilecek Mi ?

0

Uzun bir süredir herkes tarafından en çok konuşulan telefonlardan bir tanesi olarak gösterilebilecek Oneplus 6T, birçok açıdan beklenenleri fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor. Bu iddialı modelle birlikte, akıllı telefon piyasasında da bazı değişimlerin yaşanma ihtimali üzerinde duruluyor. İlk olarak 16 Mayıs tarihinde kendisi hakkında konuşulmaya başlanan Oneplus 6T teknoloji firmaları tarafından sızdırılan haberlere göre 17 Ekim tarihinde kullanıcıyla buluşacak.

Peki Oneplus 6T Nasıl Bir Tasarıma Sahip Olacak ?

 

Oneplus 6T
Oneplus 6T

 

Oneplus firması tarafından ortaya çıkarılan bu model, özellikle su damlası şeklinde olmasıyla da en şık tasarımlarından bir tanesi olacağa benziyor. Yalnızca ön kamera içerisinde olan bu çentik, göze oldukça sempatik bir görüntü aktarıyor. Daha önceki modellerde olduğu gibi Oneplus 6T modelinde de çift lensli arka kamera merkezde bulunacak. Üstelik Mirror ve Midnight gibi iki tane siyah renk seçeneğine de sahip olacak bu telefon, özgün bir görüntü ortaya koyacak gibi görünüyor.

Bu akıllı telefon modeli; 6.41 inç boyutunda olmakla birlikte, OLED ekran teknolojisini kendi içerisinde barındıracak. Ürünle ilgili bir diğer mutlu eden nokta ise entegre bir parmak izine sahip yapıya kavuşmasıdır. Ancak bununla birlikte, aynı zamanda ürünle ilgili üzücü bir haber de gelen bilgiler arasında. Bu ürün 3.5 milimetre kulaklık girişine sahip olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here