Ana sayfa Haber OnePlus 6’nın cam gövdeyle geleceği doğrulandı!

OnePlus 6’nın cam gövdeyle geleceği doğrulandı!

0

OnePlus”tan Mayıs”ın 18″inde tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi OnePlus 6, CEO Pete Lau”nun açıklamasına göre cam bir arka tarafla gelecek ve muhtemelen mor renkli bir varyanta da sahip olacak.

Daha önce birkaç sızıntının cam bir gövdeyi işaret etmesi üzerine gövdenin metal olacağını söyleyen firma, bu kez kendi forum sayfası üzerinden şirketin CEO”su Pete Lau”nun yaptığı açıklamaya göre resmen cam bir arka tarafla geliyor. Bu tasarım gövdeyi kırılganlaştıracak olsa da gittikçe önem kazanan kablosuz şarj teknolojisi için şimdilik cam şart gibi görünüyor.

Tasarımlarını açıklayan CEO, camın üzerinde normalde 3 kat nano kaplama olurken OnePlus 6″da 5 kat olacak ve bu katmanların cama bir derinlik kazandıracağını belirtti. Ayrıca camın elde tutuş hissiyatının değerine değinen CEO, kenarların da metal çerçeveye doğru kıvrılacağını, bunu da “ufuk çizgisi” olarak adlandıracaklarını ifade etti.

Gönderiye eklenen bir tanıtım görselinde kendini gösteren OnePlus 6, yazımızın başında bahsettiğimiz mor renge sahip ve metal bir çerçeveyle karşımıza çıkıyor. Metal çerçevede anten çizgisi görülürken alt tarafta bir USB-C portu, bir de hoparlör bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here